Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek is minden okkal...

Szerintetek is minden okkal történik az ember életében?

Figyelt kérdés

Gondolok itt ilyenre, hogy nem véletlenül ismersz meg egy embert és hasonlók.


Csak normális válaszokat szeretnék kapni, köszönöm :)


16/L


2010. júl. 7. 23:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Igen! Ez így van! Semelyik lépésünkről az életben nem mi döntünk, habár annak tűnhet, hogy mégis.

Én 5 éve ismerkedtem meg a legjobb barátnőmmel, és teljesen ugyanolyan, mint én, azóta nem találtam még egy ugyanolyan emberre. Biztos, hogy nem véletlen...

Ahogy pl. az sem véletlen, hogy 1 centi híján üt egy autó, hogy egy pont piros lesz a lámpa a busznak, és te pont eléred, ilyenek. :)

2010. júl. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
*üt el, bocsi. :)
2010. júl. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenek nincsenek. Csak esélyek, és százalékok. Lottót se véletlen nyer az ember, hanem azért mert megvolt rá a százaléka, hogy ő nyerheti meg. Ugyanúgy a te esetedbe is. Ha az ember akit megismertél mondjuk amerikába élne, kevesebb lett volna az esélye hogy megismerd, mintha a faludban/városodban élt volna stbstb...
2010. júl. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Az én esetemben arról van szó, hogy megismertem egy fiút tavaly ilyenkor, jártunk 2-3 hónapig majd szakítottunk.

Engem mai napig nagyon megvisel és nem tudom túltenni magam rajta.

Nagyon jó "barátok" vagyunk (ő annak tekint engem) és ha én nem keresem ő keres engem, és anyatigrisként véd mindenkitől, amellett, hogy jelenleg van barátnője.

Arra akarok kilyukadni, hogy a kapcsolatunk vége után, meg kellett volna szakadnia a kapcsolatnak ehelyett mindig ott vagyunk egymásnak ha baj van.

Ez sem lehet véletlen.

2010. júl. 7. 23:46
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A barátoknak szerintem nem sok köze van a véletlenhez, egyszerűen így alakult az élet hogy találkoztok. Ha nem ő, akkor más. Szokták mondogatni hogy mennyi mindennek kellett teljesülni ahoz hogy legyen értelmes élet a földön, de könyörgöm, ha nem lenne, akkor nem is vetődhetne fel ez a kérdés, mert nem lenne aki feltenné. Így van a barátokkal is, biztos van egy halom olyan ember akivel akár még jobb barátok is lehetnétek, ha ismernétek egymást. Remélem érted, tehát szerintem nem kell miértekben, vagy véletlenekben gondolkodni mert nincs értelme.
2010. júl. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 kayl18 ***** válasza:
75%

a lottót se véletlenül nyerik meg, szerintem köze van ehhez a vonzás törvényének, miszerint a hasonló a hasonlót vonzza és ez alatt nem arra kell gondolni hogy csúnya a csúnyát vonzza szép a szépet, hanem itt mélyebb dolgokról van szó, először is azt kell megjegyezni hogy semmi sem úgy létezik ahogy azt látjuk, minden rezgésekből tevődik össze, mi is, ezt még én se fogtam fel teljesen, de majd egyszer:D

tehát visszatérve a tárgyhoz, minden ami velünk történik azt mi vonzottuk magunkhoz, és ez teljesen igaz, veled is előfordult már hogy gondoltál valami rosszra azért hogy az ne következzen be, ha arra koncentrálsz hogy jajj ez ne legyen meg az ne legyen, azzal is vonzod az adott dolgot mert arra koncentrálsz, ha ezt valaki kitűnően tudja alkalmazni az bármit elérhet amit csak akar

17/F

2010. júl. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 kayl18 ***** válasza:
75%
tehát ha növelni akarod az esélyeid a lottón találj ki 5 számot 0 és 90 között és erősen koncentrálj rájuk, és képzeld el hogy ezekkel a számokkal fogod megnyerni a lottót, képzeld el hogy ott vagy amikor átveszed a nyereményt és képzeld el hogy mennyi mindent tudsz venni abból a pénzből, de ha megnyered legalább a felét jótékony célra;) jah és a legfontosabb, ne azt mondd hogy megpróbálod megnyerni, hanem hogy megfogod nyerni a mánit:)
2010. júl. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 kayl18 ***** válasza:
100%
persze ez is olyan mint a csajozás nem sikerülhet elsőre, ezt a művészetet is el kell sajátítani
2010. júl. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek véletlen ez így van!Én szakítottam a pasimmal az első volt!És jött egy másik;)nem kellett sok idő.

De azóta ő is szakított és most senkim nincs,de rájöttem,hogy nem is kell,mert még jó nekem így, egyedül:)

De tudok, még egy példát:ha pl elütnek téged az se véletlen ezt nem úgy kell venni,hogy megvan írva,ha nem ha ezt átgondolod,akkor te pont akkor,pont úgy kerültél oda,hogy elütöttek és a vezető figyelmetlensége is, szerepet játszott ebben. A "véletlenek",ha balesetet nézünk akár nagy, akár kicsi, mindig az ember figyelmetlensége miatt van.

2010. júl. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nekem nem a lottó kell hanem a volt barátom :)
2010. júl. 9. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!