Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi történik akkor, ha a...

Mi történik akkor, ha a pillanatragasztó véletlenül belemegy az ember szemébe? Ki lehet szedni? Az orvosok ki tudják szedni?

Figyelt kérdés
Nem mintha bárki itthon olyan debil lenne, hogy a szemébe nyomkodná a pillanatragasztót!:) Egyszerűen elméleti síkon érdekel.
2011. okt. 13. 07:11
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Azt írja az egyik weblap, hogy ilyenkor 1-4 nap múlva leválik a ragasztó.
2011. okt. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
A szemgolyóhoz meg gyakorlatilag nem ragad, mert nedves a felülete.
2011. okt. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Aszta, köszi, ezt jó tudni!

Ment a pont:)

2011. okt. 13. 09:29
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
De azért ne próbáld ki. Mással vagánykodj.
2011. okt. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"Mással vagánykodj"


Te hülye vagy????

2011. okt. 13. 21:34
 6/7 anonim válasza:
100%
De, tapad a szemgolyóhoz. Tavaly felnyitottam egyet, amiben nagy lehetett a nyomás, mert beterítette az arcomat. A jobb szemembe is jutott. Megijedtem, és elmentem gyorsan a szemészetre. Ott az orvos lekaparta a szemgolyómról. Azt mondta, hogy pár óra múlva a nedvességtől magától is levált volna, és mivel gyorsan megkötött, nem is ment tőle káros vegyület a szemembe. Azt mondta, hogy ilyenkor inkább az a veszélyes, ha magától leválik, és pislogáskor karcolja a szemgolyó felületét, míg a szem sarkába el nem jut. (Nekem utána fájdalomcsillapítós szemcseppet kellett csöpögtetnem, meg fényérzékeny lett a szemem kb másfél hétre)
2017. márc. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szalaiaron válasza:

velem is ezt történt kicsi a szemembe ment

de majd ki jön

2020. júl. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!