Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik, hogy bevonzottam a...

Létezik, hogy bevonzottam a kedvesemet, vagy esetleg ő vonzott be engem? Lehet véletlen?

Figyelt kérdés
Fél éve ismerem, és nagyon érdekes dolgokat fedeztem fel mostanában. A személyi igazolványomon szerepel a születési dátuma(hónap, nap), ugyanez szerepel a falamra kitett üdvözlő kártyán...ezeket még az ő megismerése előtt tettem ki/csináltam.És még egy dolog....17-e a hónapfordulónk, és ő pár hónapra rá 17-én veszített el egy számára nagyon fontos embert....Lehet valami összefüggés?? Vannak véletlenek?
2010. júl. 8. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ilyesmik simán lehetnek véletlenek... Azért oké, hogy az ember ezoterikus szemléletű, én is az vagyok, de azért MINDENBEN nem kell azt látni :S Ezek csak belemagyarázások... Ha nagyon akarnánk, minden hülyeség között lehetne ilyen "számos" összefüggést találni, pl a töri érettségim se azért lett 4-es, mert 4.-én születtem, hanem mert nem tanultam rendesen :D Érted... :)))
2010. júl. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sztem meg igenis érdemes "belemagyarázni".. legalábbis minél több ilyet veszel észre, annál többet meg még többet vonzol magadhoz. igyekezz csak a jót hangsúlyozni gondolatban:)
2010. júl. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hülyeség az egész. Az idődet és energiádat értelmesebb dolgokra kellene fordítanod!
2010. júl. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A 17-ével semmi összefüggés nincs, minden hónapban van 17.-e, tehát elég nagy a valószínűsége. Bevonzás az lehetséges. :) Én a gyermekem apukáját a következőképp vonzottam be: amikor tizen2-3-4 éves voltam, kitaláltam magamnak egy pasit. Felruháztam mindenféle tulajdonsággal, természetesen elképzeltem, hogy néz ki és persze jártunk. Akkoriban egyetlen fiúnak sem kellettem, mert mint ahogy mondták, nyomi voltam (mostmár tudom, hogy mindenki magán keresztül látja a másikat és a nyomiság meg is szűnt). Szóval minden elalvás előtt folytaásos történeteket szövögettem a szerelmünkről, kőkeményen vizualizálva, de vagy 2-3 évi, minden este. :D Kb. 1 éve voltunk együtt a párommal, amikor jött egy fejbevágás szerű felismerés, a tipikus nagybetűs BASSZUS. :) Még a problémáink is uagyanoz voltak. A jelleme, MINDEN. A kinézete. És 100%-ig biztos vagyok benne, hogy Ő a nagy Ő, még ha nem is hibátlan a kapcsolatunk. Sajnos mostanában nem vagyunk túl jóban, de annyira kötődünk egymáshoz valamilyen megmagyarázhatatlan módon, hogy mindennek ellenére sem hagynánk el egymást, soha. Ja és persze szerelem első látásra volt az egész. Ja! És SEMMI SEM VÉLETLEN!
2010. júl. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Terhes lettél és amiatt vagy ilyen, drágám:) és ne nézd meg a 23-as című filmet.
2010. júl. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!