Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetet szellemjelenség az...

Lehetet szellemjelenség az oka annak, ami tapasztaltam?

Figyelt kérdés

Irodaházban dolgozom.Felmentem a konditermet is ellenőrizni, kb 15-20 perccel az után, hogy az utolsó kondizo is elment.Előtte azért körülnéztem, de nem volt azon az emeleten senki más.Aztán kitakarítottam a mosdót, tehát telt az idő..Nos ezután átmentem egy másik helyiségbe, ahol valami rendetlenség lekötötte a figyelmem és akkor a hátam mögül,kb olyan puffanás szerűt, vagy mintha valami leesett volna, olyasmi...Meglepődtem, hogy mégis van itt valaki?! De nem volt senki, viszont a boxzsák jól láthatóan lengett! Nos, ahogy mondtam, az utolsó kondizó kb 15-20 perccel előtte használhatta (ha egyáltalán használta) én nem nyúltam hozzá. Huzat nem lehetett, bér lehet, hogy maradt bukóra nyitott ablak, de diret megfigyeltem, hogy odakint teljes szélcsend volt, egy levél sem rezzent a fákon, szóval akkora huzat nem lehetett, ami egy oriási boxzsákot megmozgat. Gondolom én...de épp azürt kérdezem, mert nem vagyok azért biztos benne, hogy jól gondolom! Mozoghatott a zsák még hosszú percek után is használat után? Illetve minimális légmozgás elmozdithatja? Bár a puffanásra így sem lesz magyarázat, de arra még ráfoghatom, hogy lentről jött, vagy az utcáról, bár nagyon közelinek tűnt.

Hozzá kell tennem, abban az épületben mindíg nyugtalan vagyok. Főleg a konditeremben és mosdóban. Ott mindíg kapkodva végzem a munkám és ha kész megkönnyebbülés, mikor végre a másik oldai épületbe átmehetek.Nem tudom megmondani pontosan, mit érzek.Mintha lenne ott valami. Nem érzem biztonságban magam és máskor is hallottam már ott megmagyarázhatatlan zajokat.


2019. jún. 10. 06:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Igen,lehetett szellem! Azt olvastam,ilyen helyeken vannak a legtöbb szellem jelenségek: étterem,kórház,pláza,mozi,színház, konditerem,régi iskolák,öregek otthona stb.
2019. jún. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet.
2019. jún. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igazság szerint már feltettem pár napja a sport kategóriában is a kérdést, de nem kaptam konkrét választ.

Mivel leginkább arra lennék kíváncsi, hogy a boxzsák meddig mozoghat használat után, illetve enyhe huzat lengetheti-e? Mert bennem ez keltett gyanút. Én úgy gondolom, kb negyed órával a használat után annak már nem kéne meg sem moccanni, ahhoz meg nehéznek gondolom, hogy egy molyfingnyi huzat kicsit is megmozgassa. De mivel egyáltalán nem vagyok járatos konditeremben, ezért lehet, hogy én gondolom rosszul.

2019. jún. 10. 12:12
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem se kéne használat után negyed óra múlva is izélnia.
2019. jún. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát azért passz, de érdekes sztori. Nekem az egyik könyvem esett le az asztal közepéről...

Ugyanígy voltam, hogy kicsit elfogott a gondolkodás, hogy a huzat nélküli házban konkrétan, hogy csúszott végig a könyv az asztalon és esett le?

Én arra fogtam, hogy figyelmetlenségemben levertem (bár nagyon nem vagyok biztos), lehet, hogy véletlenül megütötted a zsákot, vagy már lengett mikor mentél, csak nem figyeltél rá és összekötötted a zajjal.

DE akármi lehet, sajnos már nem derül ki. Ha legközelebb mész oda, figyelj meg mindent hátha rájövünk :)

2019. jún. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Majd meglesem. Az biztos, hogy én nem lökhettem meg, mert abba a terembe ahol a zsák van, nem is mentem be.De egyébként rendesen kilengett, nem csak egy picikét, azért is volt feltűnő és fura. Sajnos háttal álltam neki pont mielőtt azaj keletkezett volna. Előtte egy olyan helységbe néztem be, ahol még nem jártam, egy wc volt, teli tégla meg vakolat, stb törmelékekkel, minta félbe lett volna hagyva a felújítása, vagy ilyesmi...Már ez kicsit lesokkolt, valami normálisabb helyiségre számítottam. Épp ezen elmélkedtem, hogy legalább zárták volna le, stb..Akkor hallottam meg azt a huppanás szerű zajt, elég hangos volt mögöttem "Na, már meg összedől valami, vagy nem vettem észre, hogy van itt valaki?!" -Erre gondoltam, mikor megfordultam, de senki nem volt az emeleten rajtam kívül, na akkor lettem a zsákra figyelmes, pár pillanatig elgondolkoztam a dolgon, de aztán olyan rossz érzésem lett, hogy szinte menekültem lefele.
2019. jún. 10. 14:17
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Egész biztos hogy szellentésjelenség volt! A puffanás a hátad mögött a végbélcsakrádból kicsapó bélszélenergia volt. Olyan paranormálisat durrantottál, hogy kilengett tőle a boxzsák.
2019. jún. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 Ez a bélgázos "poén" már nagyon gáz! Valami újat és vicceset kéne kitalálnotok, ha már idejártok magatokat szórakoztatni, kedves szkeptikusok!
2019. jún. 10. 16:42
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Tudod, mi a nagyon gáz? A metán, amit kiengedtél a boxzsák irányába.


Meg a szellemekben hinni a XXI. században.

2019. jún. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
Nekem egyszer éjszaka közepén estek le pénzérmék,az asztalról a szőnyeg közepére,ébren voltam.Vannak szellemek,csak a buta ego nem engedi hinni.
2019. jún. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!