Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan ismerhető fel Isten a...

Hogyan ismerhető fel Isten a hétköznapokban? Mi a nyílvánvaló különbség az EGO és Isten akarata között?

Figyelt kérdés
2019. jún. 14. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Pl abban hogy a vonaton fuldoklott egy bácsi mert félrenyelt, elmondtam egy miatyánkot erre hirtelen kiköpte a kenyérdarabot. Én ezt nem tartottam véletlennek. Amit meg belevetítek a dolgokba azt általában felismerem mert túl varázslatosnak és egyértelműnek tűnik.
2019. jún. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Maga ez a kérdés az egó.

Ha pedig nincs kérdés, az az Isten.

2019. jún. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
34%

Szerintem a leírt történet az ego-ról szól, amely segített a bácsin.

Viszont rosszul gondolod, az Isteni cselekedetek mindig(!) véletlenek. Annyira, hogy neked abszolút(!) nincs közöd hozzá.

Hozzáteszem, az isteni történéseket mindig meg lehet érezni előtte 2-3 másodperccel, majdnem konkrétan.

2019. jún. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Müller P. két könyvét ajánlom kezdetnek, ha el akarsz mélyedni a témában: Kígyó és kereszt, Lomb és gyökér. Azzal a művel kezdd, amely régebben jelent meg.


Jó okosodást, sok sikert az utadon!

2019. jún. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első: néha használhat a miatyánk is, de tanuld meg a Heimlich műfogást is alkalmazni, ilyen fulladáskor az hasznosabb, életmentő lehet.
2019. jún. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó mit gondolsz ? Nyilván nem fogok 10 embert arrébb lökni miközben már valaki alkalmazza ezt a fogást vagy már egyéb megoldásokat is próbálgatnak ;) nem vagyok f*asz
2019. jún. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!