Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi az élet értelme?

Mi az élet értelme?

Figyelt kérdés
2019. jún. 20. 20:17
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
49%

Nem. Ebben a létezési síkban még nem sajátítottad el a tanulni valót, azt hogy csak az önzetlen szeretet létezik és azt művelni az egyetlen jó. Amíg erre rá nem jössz, addig ebben a világban azokkal a fejletlen lelkekkel leszel összezárva, akik szintén nem ismerik ezt.


Amikor már rájössz olyan síkba születsz, ahol ezt művelheted.


Pl ott a TV szerelő. Ő miért kap ócska, rossz TV-ket? Hogy megtanulja megjavítani őket. Mihelyt megtanulta megjavítani már a sajátját is meg tudja javítani (ami nehezebb) és utána már élvezheti a korlátlan TV-zés előnyeit.

2019. jún. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
29%
Semmi. Két párosodó emlős terméke vagy. Ha lenne értelem az egészben te kérted volna, hogy létrejöhess. Az életnek van oka és okozata. Ok: szex, okozat: te. Lehet úgy élni, hogy halálod után sokáig emlékezzenek rád, de azzal aztán marhára ki vagy segítve. Einstein, Mozart, Tesla most egész biztosan baromi boldog. Trágyázzuk a földet ha megdöglünk! Ez az egy értelme van.
2019. jún. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
27%

"8/8 Nem éntaláltam ki, hanem évtrilliókkal fejlettebb idegenek adták át az őseinknek amikor ideérkeztek."


Mondtam már. Én is ki tudok találni ilyen hülyeségeket, és elő tudom adni, mintha igaz lenne. Attól, hogy hiszel valamiben, még nem lesz valóság.

2019. jún. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
29%

"Még nem tudod felfogni, mert nem vagy ezen a szinten"


Legalább arra jó, hogy többnek gondolhasd magad nálam. :D

Nem is ismersz, fogalmad sincs rólam, mégis elítéltél, megítéltél néhány sor után. Szerinted ez lenne a feltétel nélküli szeretet? Elég távol áll tőle.

2019. jún. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy megtaláld a saját boldogságodat
2019. jún. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Szerintem, a tudatfejlődés.
2019. jún. 21. 20:19
 17/27 anonim ***** válasza:
17%

#16

A tudat már ebben a pillanatban is teljesen tudatos, hisz nem hozhatta volna létre az Univerzumot és magát az emberi formát. A tudatnak nincs szüksége fejlődésre. Max az emberi tudat fejlődhet, de mi értelme van?

2019. jún. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
70%
A kérdés egy kicsit paradox, mert pont amiatt merül fel, hogy elfelejtettük, hogy kik vagyunk és hogy miért jöttünk a Földre :) Erre kellene visszaemlékeznünk valahogy :)
2019. jún. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a valóság megismerése. Felébredés az álomból, a bábállapotból! Felébredés a tudatlanságból.
2019. jún. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
A küzdés maga.
2019. jún. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!