Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy megtaláltam...

Lehetséges, hogy megtaláltam a lelki társam? 30/L

Figyelt kérdés

Több éve elváltam, van egy gyermekem. Az évek során elég sok férfivel randiztam, és a kapcsolatok elején mindig megvolt ez a "hűbele fellángolás", sok érzelemmel, ami pár hét alatt elmúlt és utána a kapcsolatok is megszakadtak.

Nem rég ismerkedtem meg egy sráccal és megdöbbent, hogy most nincs ez a kapkodás,Heves érzelmek. Nagyon tetszünk egymásnak, de valahogy egyikünk sem mer nyitni a másik felé, hogy ki mit érez.Viszont nagyon egy hullámhosszon vagyunk és sok a közös bennünk.Nekem nagyon jól működik a 6dik érzékem. Megérzem a rosszat előre. De most rám telepedett valami óriási nyugalom,türelem, ami meglep, megijeszt és magam sem értem mi történik.


2010. júl. 9. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kívánom hogy Ő legyen :)

Egyébként elképzelhető igen.


Namaste

2010. júl. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
8 évi házasságom után elváltam. Nem volt sok kapcsolatom utána, úgy emlékeszem 2-3. Nem is kapkodtam a pasik után, elvoltam a kislányommal, meg lekötött a munkám. Amikor már nem reméltem hogy társat találok, akkor lépett az életemben egy olyan férfi, aki szöges ellentéte volt mindenféle elvárásaimnak. Nem voltam óriási igényű, félre ne értsél. Sőt lángoló szerelem sem volt eleinte közöttünk. Szépen elvoltunk, higgadtan tudtunk megbeszélni mindent. És kb fél év után beleszerettünk egymásba. 10 évvel ezelőtt történt, és három éve a felesége lettem.
2010. júl. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek a választ. :-)

Az utóbbi válaszadónak pedig csak gratulálni tudok. Szeretném, ha velem is megtörténne a csoda. :-)

2010. júl. 9. 21:09
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én anno ismerkedtem valakivel, de megszakadt (nem is találkoztunk még akkor csak a neten) majd fél év után találkoztunk, és a mai napig nem értem hogy dobhattam el akkor annyira megvagyunk:) Sok boldogságot nektek:)
2010. júl. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!