Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtaláltam a lelki társam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltam a lelki társam, de a szex mégse úgy működik, ahogy kéne. Ez miatt szakítottunk. Van még esélyem?

Figyelt kérdés
Teljesen kijövünk egymással.A szexnél viszont nem mentek zökkenőmentesen a dolgok. Eléggé másra vágytunk,én pl nem szerettem világosban,ő meg igen.Leginkább a szégyenlősségem miatt alakultak ki problémák. Azóta szakítottunk,de egyszerűen nem tudom elfelejteni és teljesen úgy érzem,hogy az én hibám,hogy nem tudtam eléggé feloldódni.Mit tehetnék? Rettentően hiányzik. Ti mit tennétek ha a barátnőtök szégyenlős lenne előttetek?
2011. jún. 19. 23:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem a te hibád...
2011. jún. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 tetro ***** válasza:
48%
legyetek barátok
2011. jún. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Fel kellene oldódnod.
2011. jún. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Barátság dolog a részemről kizárt,hogy működne,mert nem tudnék soha úgy gondolni rá. Egyik exemmel se baráti a viszonyom,beszélünk nagyon ritkán de ennyi. Ha kapcsolat nem lehet akkor inkább ne legyen semmi.Hátha sikerül elfelejtenem...:(
2011. jún. 19. 23:56
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Próbáljatok megegyezni. Egyszer sötétben, egyszer világosban. Vagy mindig félhomályban.

De az is lehet hogy idővel feloldódsz és már nem fog zavarni. Szerintem butaság volt emiatt szakítani, de nem vagyunk egyformák.

2011. jún. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha a szexben csak a sötét vagy világos kérdés volt a probléma akkor nagy butaság volt szakítani! Valahogy el kell hitetned magaddal, hogy azért akarja világosban csinálni, hogy lásson téged mert szépnek talál.
2011. jún. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyetértek,én próbáltam volna megoldani...:S Ha meg tényleg nem ment volna,akkor én is azt mondtam volna hogy oké,hagyjuk rá.Azóta egyikünknek sincs kapcsolata,és gondoltam rá,hogy megpróbálom visszakapni,,,de nem is nagyon beszélünk.Letámadni meg nem akarom.:S Mégis csak ő szakított...úgy jönne ki,hogy vissza akarom könyörögni magam.:S
2011. jún. 20. 00:02
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem alapból nem lehettetek egy hullámhosszon,nemhogy lelki társak,uh ilyen szempontból érthető,hogy szakított.

A hosszabb távon szégyenlős emberek önzőek-vagy fiatal,éretlen-.

Még az ágyban is csak magukkal és a szégyenlősségükkel foglalkoznak a helyett,hogy a másikra figyelne és próbálna örömet okozni.

Az elején még oké a dolog 1-2 alkalom erejéig,de rendszert ebből nem lehet csinálni,csak egy ultra pacskerral,vagy egy hasonló beállítottságú gátlásos manusszal.

2011. jún. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szedj magadra egy kis önbizalmat és mehet a móka, ha csak ennyi a probléma. Amúgy ha a lelki társad akkor nem kell szégyellni semmit.
2011. jún. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!