Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Azt vallják hogy földönkivüli...

Zana999 kérdése:

Azt vallják hogy földönkivüli erök hozztak létre minket embereket és nem az isten pontosabban az ufok de akkor felmerül egy logikus kérdés az emberben ha ök teremtették az embert akkor öket ki teremtette ki teremtette?

Figyelt kérdés

2019. júl. 9. 19:03
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Olvasássban az is kiderült hogy az ösi emberek talán okosabbak és fejletebbek voltak e téren mint amtematika mkóint más téren vallás legyen bármi csak az idök során az ember megint elbutult és minden körforgás mint a reikarnácio az hogy uj testbe születsz mi van ha ez az?
2019. júl. 9. 19:30
 12/24 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem... szerintem az elbutulás magasiskoláját mutatod be nekünk éppen. Már bocs.

Először vagy igyál kevesebbet (vagy többet) és próbálj meg rendesen fogalmazni meg írásjeleket használni, szöveget tagolni.

Aztán ha ez megvan, kicsit vegyél vissza az összeesküvés elméletek és ezotéria fogyasztásodból, mert tudod, jóból is megárt a sok.

2019. júl. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Ez nem összeesküvés elmélet de mivan ha ez az egész élet körforgássa hogy minden ujjá születik ahogy mi is ugy a föld is és mivel magyarázod a saját személyiséged nem az agy vagy bármi más hozza létre az érzéseid vagy ami te vagy magad amitöl te más vagy mint a többi szoval érted
2019. júl. 9. 19:35
 14/24 anonim ***** válasza:
65%

Nem, nem értem mert baromi szörnyen fogalmazol. Sajnálom. :(

És nem érzem magam ujjnak se.

2019. júl. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Akkor olvas utánna a kvantumfizikának és megérted
2019. júl. 9. 19:39
 16/24 A kérdező kommentje:

Az energia nem vész el csak átalakul olvass

[link]

2019. júl. 9. 19:44
 17/24 anonim ***** válasza:

Apámmal estékbe nyúlóan beszélgettem kvantumfizikáról és elméletről, köszönöm szépen.

Olvasnod inkább neked kéne.

Talán akkor nem hinnél el mindenféle agymenést.

Ugyanitt: az olvasás fejleszti a fogalmazás képességét és a nyelvtant.

2019. júl. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Az energia amiböl élsz amiböl vagy az nem vész el szóval megvan az esély arra h reikarnálodsz ujjá születsz nem érdekel engem az olvasás csak kiváncsi vagyok más emberek véleménére tudására ezzel kapcsolatban ami a kérdésem is volt mindenki abban hisz amiben akar
2019. júl. 9. 19:51
 19/24 anonim ***** válasza:
36%

Hát jó. Én első sorban abban hiszek, hogy a helyesírás egyenes arányban áll az intelligenciával.

További jó agymenést!

2019. júl. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Rendben ha érdekel olvasd el és köszönöm a válaszaid

[link]

2019. júl. 9. 19:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!