Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mitől van ez? Lelkileg elég...

Mitől van ez? Lelkileg elég rottyon vagyok, nincs kedvem semmihez. Aludnék, de rosszat álomdok felkelek visszaalszom folytatodik

Figyelt kérdés

A halott mostohaapám megjelent az álmomba elzavartam! Lehet csak bocsánatot akart kérni ( van miért) ez pár napja történt azóta nem tudok aludni, de egyéb lelki dolgok is vannak.. Valaki segítsen mert megbolondulok

24/N



#halott #Folytatodó álom
2019. júl. 15. 00:50
 1/9 A kérdező kommentje:
Esetleg álomfogó?
2019. júl. 15. 00:52
 2/9 A kérdező kommentje:
A másik problémám, hogy még el sem alszom már kezdődik! Alig tudom kinyitni a szemem😭
2019. júl. 15. 00:57
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Szép álmokat😗
2019. júl. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsáss meg neki es nem jon tobbé
2019. júl. 15. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Mihago ***** válasza:
90%

Hagyjuk már a hülyeségeket az álomfejtéssel. Ez egy poszt-traumatikus depresszió, ami tipikus, ha az embert gyerekkorában vagy fiatalon sokat bántalmazták testileg vagy lelkileg.


A legkézenfekvőbb válasz, hogy menj el pszichiáterhez, csak az majd jól teletöm Rivotrillal, és életed végéig zombi leszel. Szóval azt ne.


Inkább változtass az étrendeden, szokj rá a friss zöldségre és különféle fehérjékre (szénhidrát és vörös hús felejtős), és napi legalább félóra intenzív testmozgás. Aerobic, gyúrás, futás, mindegy.

2019. júl. 15. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Mihago ***** válasza:
42%
Ja! Meg CBD olaj, azaz kenderolaj. Nem kell riadozni, legális, sok helyen kapható. Az javít az alvászavaron.
2019. júl. 15. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. júl. 15. 05:37
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha van kedved részletesen írni a problémádról én szívesen meghallgatlak privátban.


Mindenkinek vannak rossz pillanatai az életben, gondolj mindig arra, hogy igen ez rossz, de lehet, hogy másnak sokkal rosszabb, engem mindig ez visz előre. Nem hagyhatod, hogy a félelmek, kételyek ne engedjenek élni. Nekem is meghalt apukám, aznap álmodtam vele és néha visszatér, de nem negatív álomként.

Azért vannak rémálmaid, mert a lelked tombol és így jelez neked.

Nem tudom pontosan mi történt a mostohaapáddal, de bármennyire is rossz volt, vége. Az embereknek vannak hibái, meg kell bocsájtanod, elkel engedned az ő és a te érdekedben is. Magad miatt bocsáss meg. Hogy te rendben legyél. Amíg ezt nem teszed meg nem fogsz nyugodtan aludni, de nyugtatókat ne szedjél, mert mérgek és drogok.


Készíthetsz vagy vehetsz álomfogód, nekem az segített a rémálmokban annak idején, füstölővel kikel tisztítani, illetve a szobádat is, engedd el a negatív energiákat, mert csak rosszabb lesz, hidd el. Mosolyogj az élet egy játék. Ha mosolyogsz akkor mindenben szerencsés leszel.


Hidd el átmentem rajta én is.

Remélem a legjobbakat <3

23/N

2019. júl. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Kedves utolsò írtam üzit :(
2019. júl. 15. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!