Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ebbe a kategóriába mi a...

Ebbe a kategóriába mi a legijesztőbb kérdés?

Figyelt kérdés

Szeretem a para dolgokat :)

Szóval szerintetek melyik az?



#adminok-kérlek
2019. júl. 23. 17:01
1 2
 1/14 ******?! ***** válasza:
91%
Nem igazán értek az ijedtséget, de ha válaszolni kéne azt mondanám, hogy az olyan kérdések a legijesztőbbek, amikben azt kérdezik "ha öngyilkos leszek újjá fogom születni?" sok ilyen hasonló kérdés van. Miért ijesztőek? Ha rossz tanácsot adsz nekik és megölik magukat, hogy újjászülessenek, nem lenne ijesztő, hogy téged is bevonna a rendőrség? Ráadásul a bűntudat, hogy valaki haláláért vagy felelős, mégha nem is te ölted meg kapcsolódik hozzád. A mai világ már amúgy kaotikus, sok őrült van szabad lábon, ez akár meg is történhet. Nagyon ijesztő, hogy vannak ilyen emberek!
2019. júl. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
8%
Az ijedtség, a félelem egy illúzió. Már legyőztem, onnan tudom. Értelmetlen a kérdésed.
2019. júl. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Pfú első nagyon átérzem. Párszor belebotlok ilyen kérdésekbe , aztán írom, hogy persze van inkarnáció....aztán gyorsan visszatörlőm, mert mi van ha tényleg egyn mániás depressziós írta be épp , nem egy 12 éves unatkozó tini....
2019. júl. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Úgy értem az ijesztőt,hogy nem mindennapi,nem egy ilyen kérdés,h szeretnék egy új iphone-t meg ilyenek.

Az előbb olvastam h valakit kidobtak mert nem volt meg a nyári munkaból a 100.000 bár szerintem ez kamu.

Linkeljétekk azt amit ti a legijesztőbb nek gondoltok,nem muszáj ebben a kategóriában.

2019. júl. 23. 19:10
 5/14 anonim ***** válasza:
17%
Elég szörnyű életem van/volt, szóval bármit olvasok itt, az sehol sincs ahhoz képest, amin átmegyek minden nap.
2019. júl. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom :(
2019. júl. 23. 19:57
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem lehet könnyű neked,ezeket az embereket tisztelem!
2019. júl. 23. 19:58
 8/14 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem a sátánista, démonidézős kérdések és az a legijesztőbb, hogy mennyi tudatlan fiatal van, aki így elkárhozik.
2019. júl. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Rengeteg ijesztő kérdés van, itt a legújabb:


https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__asztrologia-horoszk..


Ebből látszik, hogy már minden elveszett...

2019. júl. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
29%

#8

Démonok és sátán nem létezik. Ezek mind csak gondolatformák az elmében, semmi több.

2019. júl. 24. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!