Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Ha a házunk L alakú, de...

Ha a házunk L alakú, de életterünk (tehát a hasznos terület) téglalap alapú, akkor mit kell figyelembe vennem bágua térkép készítésénél?

Figyelt kérdés
Minden hasznos választ előre is köszönök!
2010. júl. 25. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
A kihasználatlan helyeket derítsd föl, hátha titkos helyek vannak ott, és a pálya végén megkapod a 100% secret ratio-t :D
2010. júl. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
L-alakú pályákon gyakran szokott lenni olyan secret, hogy a rövidebb L-szár végén meg kell ütögetni a falat a plafon közelében, majd 30 másodperced van a hosszú L-szár végén dobbantani egyet a padlón. Ekkor ki fog nyílni egy csapóajtó a Redeemer atomrakétához meg egy teleport a Kékestetőre, ahol az adótorony mellett egy fa tövében lesz az Ion Painter is, amivel lehet aktiválni a Mátra felett stacionárius pályán keringő lézer-műholdat.
2010. júl. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
utolsó: UT2004 rulez? :D
2010. júl. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jaja! :)


UT 4ever!

2010. júl. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lézer műhold aktiválva! Megyek is, mert rájöttem, hogyan tudom módosítani a műhold pályáját néhány feng shui eszköz használatával! XD
2010. júl. 26. 15:44
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze köszönöm a marha hasznos válaszokat!!!
2010. júl. 26. 15:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne mondd hogy nem múlattál jól!! ÉN nevettem rajt egy nagyot
2010. aug. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A bagua terkepet mindig a haz kozepeben, del oldala fent, meg ha nem is ott van az igazi deli oldal kell helyezni. Igy fogod latni hogy L alaku haznal milyen sarkok hianyoznak, mit kell, es hogyan korrigalni.
2010. aug. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekünk is ez a helyzet . Tőlünk a néhyzet alakút kérték
2021. júl. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!