Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Feng Shui térképet, hogy kell...

Feng Shui térképet, hogy kell nézzem?

Figyelt kérdés
Neten van sok feng shui térkép mentettem is, de azt nem irja, hogy honnan nézzem, vagy lehet irja, de nem értek hozzá... pl beállok a nappali közepére szemben van a tv mögöttem a kanapé balra az ablak, akkor honnan tudom pl merre van a pénz, szerelem, siker rész ?
2022. jún. 25. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
A bejárathoz kell nézni.
2022. jún. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Grimfox ***** válasza:
A Feng-Shui térképpel az a gond, hogy feltételezi, hogy észak-déli tájolású a ház. Nálunk ez működne, régi építésű házunk van, és ilyen tájolású, de mostanában sokszor ezt nem veszik figyelembe. A térkép is ilyen tájolású, és égtájak szerint kell nézni. Ebbe persze beleszól, hogy hol a bejárat, és az ablakok, valamint a házhoz képest hol a kert, ha van, de az első dolog amit megnézel egy térképen, az az észak-dél, és kelet-nyugat tengely.
2022. jún. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!