Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Gyerekszoba feng shui szerint?

Gyerekszoba feng shui szerint?

Figyelt kérdés
Szeretnek tanacsot kerni a gyerekszoba elrendezeseben. A 1 eves fiam szobaja jelenleg a lakas del-delkeleti oldalan van es nem akar rendesen aludni. Volna lehetoseg a szobat atkoltoztetni a nyugati oldalra is ha az jobb lenne. A butorokat hova kellene raknunk? Mien szin lenne a legjobb? Koszonom a segitseget.
2010. szept. 29. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Inkább deítsd ki,hogy mi a nem alvás oka! Este nem lakik jól,és éhes,hideg-vagy meleg van a szobában!

Ha ezeket nem oldod meg,akkor bárhova teszed az ágyát,nem fog jól aludni!

2010. szept. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mar mindent kiprobaltam, mindennek utannajartam, idealis a homerseklet, stb. Azert gondoltam mar az atrendezesre!
2010. szept. 29. 19:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Mit értesz az alatt hogy nem alszik rendesen?

Keveset alszik?

Gyakran felébred?

Érdemes az előző hozzászól tanácsait megfogadni,és ha nem javul a helyzet akkor feng shui.de sok esetben elég ha csak az ágyat teszitek máshová a szobában.

Fejtámla és fal mindig legyen az ágy mögött,és két oldalról meg lehessen közelíteni ill.végig járni az ágyat,két hosszanti oldalról.

Fontos hogy milyen a matrac.

[link]

2010. szept. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Most hirtelen ennyi...

2010. szept. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
00:29 A kisfiam keveset alszik es gyakran is ebred fel, mar szinte mindent kiprobaltunk. Tudnal esetleg konkrettan a kerdeseimre valaszolni? Ugyanis en az egeszkez nem ertek mi mit jelent. Koszike egyepkent a linkeket ott rajottem, hogy 9 a gua szama, de itt elakadtam... Koszi a segitseget.
2010. szept. 30. 11:14
 6/8 anonim válasza:
hát.. én úgy tudom,hogy az a lényeg.hogy a feje búbja észak felé legyen és jól fog aludni én még nem tudom,hogy igaz-e,mert ma fogom kipróbálni elöszőr.
2010. okt. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
22,08 as valaszado, koszike kiprobalom. PL most ejszaka eleg jol aLUDT, "csak" 5x volt fent de 00,00kor ajudt el es mar 7,30kor fent volt, tehat 7orat aludt a korahoz ajanlott 11-12ora helyett.
2010. okt. 4. 08:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha átvariáljátok a szobákat, az nem baj, akár segíthet is... Az ágy feje lehetőleg észak felé nézzen, és a lába ne az ajtó felé álljon... de a legfontosabb, hogy ne az ajtó és az ablak közt, vagy két ajtó közt álljon, mert az huzatot jelent, és huzatban senki sem alszik jól :)

sokat számítanak a színek is, ha lehet, a fal megnyugtató színű legyen, ne paradicsompiros-hupizöld... az ágynemű se piros legyen, hanem kellemes, az éjszakához társítható színű... az ágyat kuckósra alakitsd ki, hogy védettnek érezze magát benne, pl az ikeában láttam kis sátrat az ágy fölé...a kedvenc puha plüssállat legyen kéznél, esetleg egy kis halvány fényű éjjeli lámpa... a mennyezeten éjjel nagyon jól néznek ki a kis foszforeszkáló csillagok például... fontos, hogy az ágy kárpitját, a matracot rendszeresen porszivózd át, ha tudod gőzöld át, mert a felszaporodott háziporatka nagyon allergizálhat... ugyanez a szőnyegekkel, padlószőnyeggel, rendszeres mélytisztítás nagyon fontos...

A földsugárzást és a vízerek hatását nagyon jól semlegesíti a gyapjú derékalj, mellesleg finom érzés is rajta aludni... de ezt is gyakran kell tisztítani, szellőztetni...

2010. nov. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!