Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Hogyan kell berendezni egy...

Hogyan kell berendezni egy szobát a Feng-Shui szerint? (ez lehet hogy hülyén fog hangzani) A gardróbot is be lehet rendezni Feng-Shui szerint? Én arra gondolok, hogy a ruhákat hogyan kell elrendezni.

Figyelt kérdés

Kérlek akik nem hisznek a Feng-Shui-ban azok ne írjanak, mert feljelentem őket (lehet, hogy nem szép ilyet írni de nekem nincs kedvem, hogy lehülyézzenek...*-*")!!!

Előre is köszönöm!!

UI.:alapból nem vagyok ilyen csak, volt pár kérdésem amihez azt írtak, hogy menjek dilidokihoz...a rendes válaszolóknak meg köszönöm előre is!!


2011. júl. 27. 06:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%

1 vegyél eg feng-shui könyvet ami a lakberendezésről szól

2 told át az ágyad máshova, mint ahol volt, az asztalodnál a szék ne álljon háttal az ajtónak

3 alaktís ki sarkokat - szerelem sarok, gazdagság sarok, meg amit még szeretni. A szerelem sarok elengedhetetlen kellékei az idolokról készült képek, az aktuálisan őtszeretem pasi képe, piros és rózsaszín giccsek, kelmék, párnák, dobozok. Gazdagságsarokban aranyszínben ugyanez, Bill Gates fotója szerencsét hoz.

4 az elefántok nagyon fontosak. Minnél több, annál jobb, a vélemények megoszlanak arról, hogy akkor most az ajtó felé fordított ormánnyal hoznak szerencsét vagy nem.

5 hívj ezoterikus embereket, akik megkeresik a vízereidet, halottlátót, hogy megnézze, maradtak-e ott az előző lakók után szellemek és elűzze őket

6 próbáld meg összeegyeztetni a nyugati kényelmes és komfortos szoba eszményét a keleti puritánul fülledt szobák hangulatával. nem fog sikerülni. ha mégis, fotót, lakberendezőtehetség vagy

7 a feng shui fontos részét képezik a szőnyegek, a falon is, a párnák, a földön is, és a dobozok, mindenhol.

2011. júl. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A fentiek szerinti berendezés sok pénzedbe kerül,értelmetlenül. Arról már nem is beszélve,hogy rendetlen lesz a lakásod.
2011. júl. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Smartguy86 ***** válasza:
90%
Aki abban hisz, hogy ezek a dolgok majd megváltoztatják az életét, az egy elkeseredett és sikertelen ember...
2011. júl. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem akarom átrendezni a szobámat, és nem vagyok sikertelen ember sem, csak most nagyon érdekelnek az ilyen dolgok...pár tanácsot megfogadok, ártani nem árthat de jó tudni az ilyen dolgokat! És egy társaságban is kellemesen el lehet társalogni ha sok mindent tudsz...:)
2011. júl. 27. 08:43
 5/19 anonim ***** válasza:
59%
a google a barátod
2011. júl. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Smartguy86 ***** válasza:
74%
Attól függ, milyen társaság :D Mert szerintem nem sokan vevők az ilyen new age szarságokra...
2011. júl. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Honnan tudjátok, hogy én miket olvasok? Mi van ha éppen főzésről vagy a barkácsolásról is olvasok? És képzel nem a Google a barátom...amúgy meg a pasiknak is jobban bejön ha egy nő okos nem pedig plasztik cica aki csak arról tud beszélni, hogy milyen rúzst vett...*-*"

Csunyának sem mondhatom magamat mielőtt ezt szűrnétek le belőle amit írtam!

2011. júl. 27. 09:17
 8/19 Smartguy86 ***** válasza:
64%

A legbugyutább nőket szokták érdekelni az ilyen újkori csodavallások, mint a horoszkóp, a feng-shui, a jóslás és a távgyógyítás, meg a "reformétkezés" (ami annyit jelent, hogy zöld trutyikat isznak, ami állítólag természetes és egészséges).


Tudod mikor leszel okos valaki szemében? Ha saját véleményed lesz a dolgokról. És azokat meg is tudod védeni észérvekkel. Az ezo bullshit nem ilyen téma...

2011. júl. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Igen is van saját véleményem! És ha hiszed ha nem sok témához is hozzászólok (pl.:kertészkedés, szépség és divat, lakberendezés, állatok és utazás)!

És nő vagy vagy férfi??

2011. júl. 27. 09:31
 10/19 anonim ***** válasza:
A szépség,divathoz értés nem műveltség. Akkor vagy okos és művelt,ha az irodalomban,művészetekben,zenében,történelemben is hozz szólsz a témához. Főleg a férfiakat nem érdekli a divat és a hasonlók,az ezotériát pedig általában kinevetik.
2011. júl. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!