Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Ha boldog, kiegyensúlyozott...

Ha boldog, kiegyensúlyozott szerelmi kapcsolatot szeretnék, akkor hogyan kell kialakítanom a szobámat a feng-shui szerint?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 11:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nem a feng-shui dönti el.

Hanem te magadban belül a szívedben. Egy kapcsolat nem lehet mindig kiegyensúlyozott, vannak pillanatai amik a jókra rakják a hangsúlyt, és vannak olyanok amik a rosszakra.


Mind a kettőt élvezni kell. Az élet rövid. Nem az fogja eldönteni, hogy milyen lesz a szobád, hanem az hogy az a fiú mit érez irántad( ha pedig nem lány vagy akkor meg eszem a kalapomat.)


Mindig minden körülmények között, beszélgess sokat a fiúdal, mesélj neki mindig minden körülmények között sok dolgot. Hát ennyi a kiegyensúlyozott kapcsolat.


A szerelem elvileg rossz, mások szerint pedig a legyőzhetetlen erő.


Régen még tanultam ilyenről, hogy a szerelemek egy kötelék amely kettő embert köt össze a külső világ ellen. Vagy valami ilyesmi. Remélem segítettem.

2011. jan. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
15%
remélem ez a kérdés fake:S
2011. jan. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
60%

Szerintem a kerdezonek van igaza ebben a temaban.

Nemreg olvastam,hogy bizonyos disztargyak,kagylok(ami valojban mar elhalt),szaritott novenyek nem hatnak pozitivan.Sot,az sem mindegy,hogy mas targyakat ,szobrocskakat merrefele forditunk.Ajtoval/ablakkal szembe,vagy nem.Erdekes cikk volt,ha megtalalom,bemasolom a linket.

2011. jan. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
A bejárati ajtóval szembeni jobb sarok a szerelem sarok.Azt mindig szép tisztán kell tartani,és harmonikus képeket,piros vagy rózsaszín gyertyákat,jó érzést keltő jelképeket(pl delfingot)érdemes odatenni.Én kivágtam az újságból boldog párokat(csak olyan képet,amit elhittem,amire jó érzésem lett)és kitettem a szobámba.Ezután hamarosan szakítottunk:)))
2011. jan. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
2011. jan. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
34%
Ha lány vagy, akkor meztelen lányos poszterekkel tapétázd ki a szobád, ha fiú vagy, akkor pénzzel.
2011. jan. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%

Ne nézzen ki gázul a szobád, pl tele plüssállatokkal és giccses kis porcelán-műanyag izékkel. De tükrözze az ízlésed, hogy aki látja, tudja milyen vagy, mit várhat.

Ha csak nem futár hozza a bútoraid, nehéz lesz a szobát rendezgetve szerelemre bukkanni.

2011. jan. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 19. 10:20
 9/18 Szilvike95 válasza:

Bocsi h a feng-shuival kapcsolatban kéredzél és nem erre válaszolok,de szerintem nincs köze a szerelemhez... nekem

pl van barátom és nagyon jól megvagyunk, annak ellenére h plüsmackók vannak a szobámban és rózsák amik már el vannak száradva... szóval szerintem nem a szobádon hanem rajtad múlik h milyen leszel a szerelemben...

2011. jan. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Bejci válasza:
2011. jan. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!