Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hűséges maradsz a párodhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hűséges maradsz a párodhoz akkor is, ha jön egy "eszelős", aki rád tapad és csinos (nő), vagy ha nő vagy, helyes a pasi, de boldog és kiegyensúlyozott a kapcsolatod?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 11:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már írtam valamelyik válaszomba.

A hűség nem tulajdonság, hanem döntés.

Én úgy döntöttem, hogy igen, hűséges maradok. Főleg ha boldog és kiegyensúlyozott a kapcsolatom.

Ha nem így van, akkor is előbb szakítok, aztán lépek más felé.

2011. okt. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Szerintem azt a válaszod nem olvastam:-) Én is így vagyok egyébként a hűséggel, mint Te.
2011. okt. 27. 11:44
 3/19 anonim ***** válasza:
28%

Mint mindenki mas orulok, ha megkeres egy csinos no, de megcsalni nem fogom a baratnom.

Pedig mar ba.sztam ezzel ra, azota is banom, h kihagytam azokat a csajokat.

2011. okt. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha boldog és kiegyensúlyozott a kapcsolatom, akkor valószínű, hogy a rám tapadó pasi egyáltalán nem az érzelmeim korbácsolja fel, hanem csak idegesít.

Sőt, most nem is tökéletesen boldog és kiegyensúlyozott a kapcsolatom, mégis ha közelít valaki, ugyanígy érzem, csak az jár a fejemben, hogy hagyjon már békén.

2011. okt. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Tele van a világ csinos nőkkel és helyes pasikkal.

Mindegyiknek engedsz, ha ő úgy akarja?

2011. okt. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy hűséges maradok. Ha a kapcsolatomban nincs gond akkor semmiképp nem lépek félre. Ha gond van akkor meg előbb véget vetek neki. A megcsalás a legundorítóbb dolog.
2011. okt. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
98%
Én erre azt szoktam mondani,hogy minek ennék máshol hamburgert,ha otthon bélszínt kapok.A férjemtől megkapom mindazt a szeretetet,törődést,figyelmet,kényeztetést amire szükségem van.Ezen kívül vagyok olyan régimódi,hogy a házassági eskü nekem még jelent valamit:)
2011. okt. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Vree ***** válasza:
100%
Milyen kapcsolat az, ami csak addig tart amíg nem jön egy jobb. Most döntsd el hogy szexpartner kell vagy élettárs.
2011. okt. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 napietus ***** válasza:
100%
persze. a tapadósakat amúgy sem értékelem, akkor sem, ha egyedülálló lennék.
2011. okt. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretem a párom (és ez így van), akkor tök mindegy, milyen helyes az a pasi.
2011. okt. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!