Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Szeretném eladni a házunkat....

Szeretném eladni a házunkat. Milyen feng-shui-is dolgok vannak, ami segítene a minél hamarabbi adásvételben?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 09:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%

Őszintén mondva ez olyan butaság miszerint feng-shui szerint rendezik be a lakást.


Egy a lényeg egy lakásban, hogy jó helyen legyen, ne legyen sok a rezsi, tiszta legyen, szép legyen, klassz legyen, kényelmes legyen, biztonságos legyen,


Röviden ennyi.

2011. jan. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
54%
Az egész feng-shui ostobaság. Eladásnál pedig mindenképpen. Hókusz-pókusszal nem találsz hamarabb fizetőképes vevőt. Ahogy az első írta,az sokkal fontosabb. Hirdesd meg az újságokban,akkor több esélyed lesz.
2011. jan. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
44%

Egyébként van egy módszer, elviszed a vevőt a lakásba leitatod, viszel neki egy jó nőt, szerződést oda rakod neki aláírja, a pénzt odaadja és lelépsz :DDDD



Ennyi.

2011. jan. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 tetris ***** válasza:
87%

Vezesd el patakot a küszöb előtt. Tájold be a lakást kelet-nyugati irányba. Zizegő függönyöket lágyan suhogtass. Az északi sarokba tegyél lámpát. Ez lesz az északi fény. A keletibe tegyél egy kis mozdonyt. Ez lesz a másodosztály. A délibe tegyél egy vödör réti szénát. Valamire biztos jó lesz.

Nyugaton a helyzet változatlan.

2011. jan. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
32%
ez nevetséges xD
2011. jan. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%

tetrisz szerintem csak hulyeskedett.


AZ igazsag az, hogy ha gyorsan akarod eladni a hazad, es a feng shui nevu tudomanyos modszert akarod hasznalni, akkor mindenkeppen szakerto segitseget kell kerned.


Itt jegyeznem meg, hogy ha sporolni akarsz, akkor segithetek en is neked, megiscsak ezzel foglalkozom.


A haz tulajdonsagaitol nagyban fugg. Ha peldaul van egy bejarat, es rogton vele szemben van egy lepcso, akkor homoru hattal kell lepisilni a felso lepcsofokrol az ajto iranyaba. Ez elinditja a chi-t.


Ha biztosra akarsz menni, akkor ez utan a lepcso aljaba kellene egy kis meretut kakilni ( a kicsit nem tudom meghatarozni, de ne legyen akkora mint a das boat)

na ha ez megvan, akkor sarga strandpapuccsal szet kell csapatni. A sarga fontos, mert mas szin eseten a chi kiszokik.


remelem segitettem.

2011. jan. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
A vevő nem azt nézi, milyen a berendezés... Úgyis a saját kedvére alakítja majd a helyet, a kérdés az, lát-e benne fantáziát.
2011. jan. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
ma 16:54 XDDD
2011. jan. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Sanctium válasza:
30%

Kérdem én: Minek írtok ide ha nincs közötök a témához? Ki kíváncsi az offjaitokra? meg a vicceitekre?:D ez nem humor oldal szerintem. De van épp elég olyan oldal ahol lehet mindenkinek beszólni és hülyeségeket írni, mennyetek már oda plz :P

A kérdezőnek: Ha lakást akarsz értékesíteni igenis nagyban függhet a feng shuitól, mert bármily meglepő a sok értelmetlen számára, a legtöbb ember nem kordinátákból számolja ki a helyes lakásbefektetést hanem egyszerűen elnyeri-e a tetszését vagy sem? Magával ragadja-e az adott ház vagy sem. Nevezhetjük chi-nek energiának vagy akárminek ha jól, szakember által berendezett házról van szó nagyobb eséllyel adod el mert nagyobb hatást gyakorolsz a vevőre amíg a házban tartózkodik. Mindenképp szakember segítségét, méghozzá jó szakember segítségét kérd.

2011. jan. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Vicus61 válasza:
Szerintem egy vevőt elsősorban az ár érdekel.Ha az ár tetszik neki és meglátja a ház belsejét,akkor már úgyis fogja látni édes kicsi lelki szemeivel a többit.
2011. jan. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!