Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hamarabbi utalások? Családi...

Hamarabbi utalások? Családi és gyes ügyben

Figyelt kérdés
Kérdésem a következő lenne nem tudom hogy igaz .-e hogy decemberbe karácsony miatt hamarabb szokot megérkezni gyes és a családi azzoknak is akik postán várják! vagy esetleg akik átutaláson kapják ők is előb fogják megkapni?
2010. nov. 30. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Előbb? Családi pótlék harmadikáig megvan mindíg..gyest nem tudom...
2010. nov. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
:) Nem hinném ,hogy ez számítana, főleg, hogy az utalás napjai itt olvashatók: [link]
2010. nov. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2010. nov. 30. 16:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem aki utalással kapja annak 3.-án lesz a számlán a gyes is és a csp is.Nem küldik előbb a karácsony miatt.
2010. nov. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De harmadika péntekre esik. Ha harmadikán utal a MÁK, akkor az csak a bankba érkezik be aznap, és utána hétfőn lesz számlán. Bár ez a Karácsonyba igazából nem zavar bele, szóval ez miatt nem fognak hamarabb utalni.
2010. nov. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, most nézem, hogy már elsején (azaz holnap) küldik a pénzt, na az akkor már itt lesz másodikán :)
2010. nov. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aki meg postán kapja csütörtökön adja ki a MÁK és csak kedden v szerdán hozza a postás. 8.-ig kell h kihozzák.
2010. dec. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!