Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Hogyan Feng Shui-zam be a szobám?

Hogyan Feng Shui-zam be a szobám?

Figyelt kérdés
2009. febr. 21. 13:08
 1/4 anonim válasza:
100%

A Tóth könyvkereskedés most akciózta le nagyon sok könyvét, és Feng Shui-val foglalkozó könyve is van 3000-ről 600 forintra leárazva. Abban benne van minden, hogyan rendezd be a tanuló sarkot, a pihenő sarkot, hogyan álljanak a bútoraid, hogyan rendezd el a tárgyaid, hogy mindenhonnan a pozitív dolgokat kapd.

Én nem értek a feng shuihoz, ilyen apró dolgok vannak a fejemben, hogy pl. ajtóval szembe ne legyen az ágyad, maximum 7 álló orrú elefánt lehet a szobában, orruk az ablak felé álljon, meg az ágy alá vagy az ágynemütartóba tegyél egy tükröt, tükrével a föld felé, hogy a felfele áramló negatív energiákat vissza csapja, és nyugodtan tudj aludni.

Egy könyv sokat segít, érdemes megvenned egyet, de lehet az interneten is találsz valamit ha rákeresel a google-n.

2009. febr. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
86%
Sok mindentől függ. Tanulsz vagy dolgozol? Mire használod a szobát alvás, tanulás stb?
2009. febr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Kedves Hirdető!

Autodidakta módon kezdtem el foglalkozni a feng shui-val. Nem állítom, hogy disszertációt tudnék belőle írni, de tudnék egy-két ötletet adni, ha megadna hozzá jó pár alapadatot. Pl. Milyen fekvésű a helység? Milyen berendezése van most? Milyen színek veszik körül? Egyedül használja-e a szobát? Az Ön születési adataiból meg lehet határozni az Ön Feng Shui irányát. Melyik a kedvenc színe? Melyik a kedvenc idomformája (kerek, hullámos, szögletes stb)? Melyik a kedvenc tartózkodási helye a szobában? Milyen más helységek nyílnak a szobából? Hol van az ajtó és az ablak? Milyen életmódra használja a szobát? Stb. Ha megtisztel válaszával, én is válaszolni tudok Önnek. Üdvözlettel: Kovácsné Székely Judith (judith@keltrend.hu)

2009. febr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem olvass róla könyvet.Én is abból csináltam.
2010. jan. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!