Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » A szőnyegnek, ha mintás akkor...

A szőnyegnek, ha mintás akkor lehet fehér a plafon, nem kering rosszúl a csí?

Figyelt kérdés
Azt olvastam Feng.Shuiban, hogy a plafonnak és a padlón levő szőnyegnek azonos mintázatúnak kell lennie nagyjából. Persze ez úgy igaz, hogy lehet mintás a szőnyeg ha fehér a plafon, de az összes felület a földön annak egyszínűnek kell lennie, mert a csí nem kering akadálymentesen. Namost nálam aza gond, hogy a nagy perzsa eléggé mintás és beborítja az egész padlót kb 70%-ban a hálóban, ez gond lehet ? Mivel lehetne közönbösíteni ?
2011. máj. 11. 05:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Ha hiszel ebben az ostobaságban,akkor a plafont fesd be olyanra,mint a szőnyeged.
2011. máj. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%

Kedves Liza! Amikor betört kishazánkba a feng-sui én is alaposan átrágtam magam rajta. (Ma már annyira kifordították eredeti valójából (szerintem), hogy az nem emberi.


Lényeg: úgy csináld meg, ahogyan ti, benne lakók a legkényelmesebben, legjobban érzitek benne magatokat! Az összhatás a lényeg! (Hogyan hat rátok, akik benne éltek)


Én a mintás szőnyeghez mindenképpen egyszínű (fehér) mennyezetet tennék. Sztem a csí nem a szőnyegen fog áramlani elsősorban, hanem a légtérnek kb. a középső részén, abban a sávban, ahol az ajtók-ablakok nyílnak.

2011. máj. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
B@szd ki azt a nagy perzsát, hadd keringjen rendesen a csí. Milyen má az, ha nem kering?
2011. máj. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Tóth Aurel válasza:
84%
Fingj oda és a csí örökké keringeni fog .xD
2011. máj. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A csí nem szökik ki?

Ha igen, akkor valahogy be lehet fogni?

2011. máj. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nem tudom
2011. máj. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

Komolyan mondom, mikor olvastam a listán a kérdést, kitaláltam, ki írta....


Szerintem helyezz a plafonra egy ugyanolyan szőnyeget,mint ami a padlón van, akkor tökéletesen fog keringeni a csí.

2011. máj. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Szerintem meg az a legfaszább 5let ha a szőnyeget fested fehérre.
2011. máj. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
64%
Ha ekkora barom vagy hogy elhiszel ilyen szarokat akkor költözz be 1 kutyaolba! Az mindenhol egy színü.
2011. máj. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

A legkevesebb változtatás ahhoz kell, hogy a palfonon például folyós virágot vezess végig damilon, vagy hogy feltegyél pár lámpát, csüngőt.


Egyébként szerintem a csí akkor áramlik, ha komfortosan érzed magad a környezetedben. Ezt pedig a megérzésed sokkal biztosabban megmondja, mint a tanácsadók.

2011. máj. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!