Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ha a falak színesek lesznek,...

Ha a falak színesek lesznek, a plafon is olyan legyen, vagy fehér?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Fehér, vagy a szín halvány árnyalata. Különben "lenyomná" a szobát. Kivéve, ha nagyon magas, csőszerű, kútszerű szoba, akkor lehet olyan, vagy még sötétebbb is. (pl 9m2-es szobához 4m-es belmagasság)
2010. júl. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk olyan a plafon, mint a fal. Nekem tetszik így, semmi gond nincs vele. Van narancs, kék, sárga és halványbarna szobánk. Egyik sem sötét, nekem már a fehér plafon lenne a szokatlan. Nézd meg valamilyen tervezőprogrammal a látványképet és dönts az alapján! (Én csak egyszerűen belevágtam, és bejött. Nem megszoktam, hanem kifejezetten megszerettem így.)
2010. júl. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk elég erős élénk színek uraklodnak és mindenhól olyan a plafon is. Semmi gond nincs vele. Nem is tetszik mikor fehérre van hagyva a plafon.
2010. júl. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha 2.50-2.80 a mennyezeted magassága, akkor legyen a falszínekhez hasonló, de legalább 2 árnyalattal világosabb a plafon. Ha 3méter körüli, vagy magasabb, akkor választhatsz sötétebbet is!
2010. júl. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a plafon a falakkal egyszínű, látszólag megnöveli a teret. A sötét festék kicsinyíti.=)
2010. júl. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs gond a fehérrel, ha világos a fal.Én most úgy szeretném lefesteni, hogy az oldala kb. 2/3 részig egy szín, s onnan felfelé egy másik színnel persze a plafont is beleértve úgy, hogy a két szín EKG görbe szerűen legyen elválasztva. Azt még nem döntöttem el milyen színek legyenek, de biztosan nem túl sötét, mert kicsi a szobám.
2010. júl. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mi most festettük ki az egész lakást, van olyan helység ami sötét piros, van erős sárga, zöld, és kék, de mindehol fehér a plafon, még egy helység van, ahol tapétáztunk, még ott is fehér a plafon:)
2010. júl. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!