Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Hogy tudnám berendezni a...

Hogy tudnám berendezni a szobámat, vagy esetleg a lakás más helységeit is a Feng-shui szerint?

Figyelt kérdés

Általában nem hiszek az ilyenekben,de amióta elköltöztünk azóta egyszerűen nem jön össze semmi,akármennyire is gürcölök minden tervem fuccsba megy,és már nemtudom elképzelni mi lehet az oka.Láttam ezt a Feng-shui dolgot a tévében és néztem is a google-ben róla dolgokat,de így tudatlanul gondoltam megkérdezem itt,hátha ért valaki ehhez,és esetleg leírnám most hogy van berendezve a szobám.

előre is köszönöm

17/L


2010. febr. 24. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:

ez ennél sokkal bonyolultabb. ez olyan mint egy teljes asztrológiai elemzés, csak itt nem az ember születési dátuma alapján, hanem a ház égtájai és helyiségei alapján.

azt javaslom, ha érdekel, kezd el tanulmányozni.

az első lépés hogy rendet tegyél a lakásban, legyenek tágas, világos jól szellőztethető helyigek lim lomok nélkül. aztán jöhet a betájolás.

2010. máj. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BlackSword ***** válasza:
Távol álljon tőlem a kötekedés, de egy kész házat hogyan akarsz áttájolni???
2010. jún. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hogy tudnám berendezni a szobámat, vagy esetleg a lakás más helységeit is a Feng-shui szerint?


gondoltam bemásolom neked mégegyszer a kérdést,amely csak a lakás szobáira vonatkozik,nem pedig a ház eltájolásásra

2010. jún. 10. 21:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első és legfontosabb, mint írták is, a rendrakás. Aztán hogy melyik Feng Shui Iskola alapján akarod feltérképezni a szobát. Ugyanis van a tradicionális kínai Iránytű Iskola, ami hosszantartó jó Feng Shuit eredményez, ám eléggé összetett. Iránytűt használ, a Karrier terület mindig észak felé esik. A másik a könnyebben elsajátítható BHS Iskola, ahol a Karrier terület mindig azon az oldalon van ahová az ajtó is esik (nem az ajtóra mutat, csak azon az oldalon van). Ne vidd túlzásba a megerősítéseket, egyszerre maximum csak 3 területet. Nem szerencsés ha az ajtóval szemben rögtön ablak van (bár szerintem a legtöbb szobában nem egyszerű elkerülni ezt), olyankor pl. valami ablakdíszt kell az ablakba/ra tenni. Aztán attól függően hogy mit akarsz erősíteni, kell szétnézni. Nem az a lényeg hogy minél jobban egy 'keleti bazárra' hasonlítson a szobád, lehet szinte észrevétlenül is alkalmazni. És még sok minden van...
2010. jún. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!