Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Lehetséges? ( Bőv. Lent)

Lehetséges? ( Bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Lehetséges elementális erőre szert tenni???Azt olvastam, hogy lehetséges, hogyha kapcsolatba lépünk az elementálokkal, vagy ez most hogy van???Lehetséges uralni a természet elemeit???( Például mint az Avatárban? )
2011. aug. 4. 17:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
50%

igen, lehetséges.. kérdés csak az hogy mennyire engedik a névtelenek megbolygatni a fizikai világot..

mindennek ára van.

2011. aug. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
54%
ötszázért engedik?
2011. aug. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
50%
nem, de utald át nekem, és megpróbálok beszélni velük :D:D:D
2011. aug. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
45%
mi köze van ennek a feng-shuihoz ??
2011. aug. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Inkább a válaszra válaszolj :)
2011. aug. 8. 18:33
 16/23 anonim ***** válasza:
Sok mindenbe hiszek, de szerintem ez lehetetlen (olyan szinten mint az avatárba).
2011. aug. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
65%
az Avatar egy kitalált film semmi valóság alapja szóval bocs de ez csak beszívott állapotban lehetséges
2011. aug. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
47%
Elementálokkal való találkozás: 3 dl vodka, 30 g hasis. Garantáltan mindent uralni fogsz:D
2011. aug. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
49%
Bár nem hiszek az ilyenekben de én azt mondom, hogy válassz ki egy elemet és próbálkozz. Mindenek előtt tudnod kell, hogy ennek nagy látványa sohasem lesz. Így például sosem fogsz tudni a semmiből tüzet csiholni, a vizet jéggé fagyasztani, szélvihart gerjeszteni. Legalábbis segédeszközök nélkül nem. Ellenben a helyedben megragadnék egy a buddhizmussal foglalkozó könyvet és abban írnak az elemek lélekre gyakorolt hatásairól. Víz az elfogadás, tűz az indulat és így tovább. Tulajdonképpen a spirituális világban indulhatsz el így és leginkább önmagadban uralhatod ezeket az elemeket. Esetleg mint sporttal a Kung-Fu val is ismerkednék a helyedben. Taoizmust is ajánlom. Ezek mind olyan jellegű olvasmányok amik ezzel is foglalkoznak.
2011. aug. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Laylah ***** válasza:
45%
Elemeket nem lehet uralni, csak "használni", viszont nem mindent teljesítenek, és eléggé zabolázhatatlanok. Mágiában is csak a legprofibbak használnak elementálokat.
2011. aug. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!