Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » A feng-shuiban számít ha...

A feng-shuiban számít ha emeletes házban élek?

Figyelt kérdés
Én egy kétszintes házban lakom ahol a földszinten van a nappali, a konyha és az ebédlő. Az emeleten meg vannak a hálószobák. A földszinten és az emeleten is erősíteni kell a területeket, vagy pedig elég ha a helység típusának megfelelően rendezem be. A hálószobánk és a konyha épp egymás alatt-fölött van és pont a térkép szerint a hálószobánk épp a szerelmi területen helyezkedik el és oda tehetek a szerelmet erősítő szimbólumokat. De akkor most a konyhába is kell tennem, mert szerintem elég bután nézne ki. Meg ugye a többi terület is érdekel.
2011. szept. 8. 00:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem elég a hálószobába, de amúgy van, ami a konyhában sem néz ki hülyén. nem okvetlenül kell kristálygömböt meg rózsakvarc-szívecskét pakolni mindenhova, a szerelmet jelképezheti akármi piros cucc, ami páros, pl. 2 piros tetejű fűszertartó, ilyesmi. légy kreatív! :)
2011. szept. 8. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
jhfjkashfhggjhu mdhkjshdhliAD kdjhdyhsdliuyníén ncmnvljxhc jdhjhhg ghygygb lésdjijhsduihnc liuyduyhu usyduyd cgh ckjíhkiích iuerdj nyduityAsoi mu hdusyd udisd uidiiopipw nbnhvjxc nhuue jisuisi iusus!! :)
2011. szept. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az első válaszadónak köszönöm a tippet. A második válaszadó meg szeretném ha küldene valami kódfejtő programot is a válaszához, mert lehet én vagyok az elmaradott, de nem igazán tudom értelmezni.
2011. szept. 9. 01:01
 4/4 anonim válasza:
42%
nem baj kiv ha ?
2011. szept. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!