Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Hova nem szabad tükröt tenni...

Hova nem szabad tükröt tenni a feng shui szerint?

Figyelt kérdés
A kisfiam 1éves állandóan püföli magát benne, és elkell tenni a helyéről , nem kicsi a tükör de rossz helyre sem szeretném tenni...tudtok ebben segíteni?
2009. júl. 3. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hálószobába nem szabad tenni, meg biztos más helyre sem, de azt googlizd ki :) 27/L
2009. júl. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
én annyit tudok hogy ha hálószobában van akkor olyan helyre kell rakni ahol nem látjuk magunkat benne miközben alszunk :)
2009. júl. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hálószobába illetve bejárattal,ajtóval szembe sem.
2009. júl. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Úgy hallottam,hogy hálószobában nem lehet,mert az olyan,mint egy másik személyiség
2009. júl. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az ágyat nem lehet az ajtóval szemben.Mert a feng shui-ban az a halotti póz.
2009. júl. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Találtam egy oldalt ami szerint lehet tenni hálóba csak nem szabad az embernek lefekve látnia magát benne,úgy kell elhelyezni...ez az egyetlen hely amit el lehet zárni a gyerek elől.:-)) [link]
2009. júl. 4. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!