Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Használnátok a 2 éves gyerekne...

Használnátok a 2 éves gyereknek ha az orvos javasolta, de a betegtájékoztató szerint nem szabad?

Figyelt kérdés
2 éves a kislányom és sajnos elkezdett szuvasodni elől a foga, még nagyon kezdetleges, de elvittem ma a fogorvoshoz aki azt mondta mivel gyenge a gyerek fogzománca kenegessem heti egy alkalommal a fogacskáit Elmex géllel és ha tudja köpje ki végén. Elmentem a patikába és megvettem, olyan amit a doki mondott:" Elmex gél heti egy alkalommal használható sárga dobozban". A betegtájékoztató szerint 6 éves kor felett használható. Ilyenkor mi a teendő?
2011. szept. 20. 12:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én bíznék az orvosban !
2011. szept. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2011. szept. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Talán heti egy alkalom nem gond.az én fiam két éves,de lenyeli a fogkrémet.
2011. szept. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

én is.

de ha kételkedsz,kérdezd meg a gyerekorvost

2011. szept. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem fogkrémet mondott a doki elmex zselét/gélt és heti egy alkalommal, fogkrémből a vademecum kids-et használjuk. A dokiban bízom, de a kislányomban "nem" mert le fogja nyelni:(
2011. szept. 20. 12:38
 6/15 anonim ***** válasza:
és ha lenyeli? gondolom ezt a fogdoki is tudta,amikor felírta.
2011. szept. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
lehet a fogkrémje is hasznos.Tuti le fogja nyelni,mert nem sok két éves van aki nem nyeli le a fogkrémet.Kérdezd meg a védőnőtöket is.
2011. szept. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ilyen? :

[link]

2011. szept. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire hasznos a fogkrémje biztos az, de a doki akkor miért nem azt ajánlotta? Nem akarom, hogy többet ártson mint használjon, felfogom hívni a védőnőt, bár ő nagyon óvatos ilyen téren és tuti azt fogja mondani, hogy inkább ne használjuk.
2011. szept. 20. 12:46
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is bíznék az orvosban. Gondolom kezelt már pár gyereket életében...
2011. szept. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!