Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Az ajtó melyik oldalára kell...

Az ajtó melyik oldalára kell tenni a vízeséses képet, hogy dőljön be a pénz?

Figyelt kérdés
2012. júl. 12. 21:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Amelyiket kinyitod.
2012. júl. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Tehát arra amerről a kilincs van?
2012. júl. 12. 21:41
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Csak az ajtó egyik oldalán van kilincs? :D
2012. júl. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
A munkahelyed ajtajára.
2012. júl. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
53%
Nem az ajtóra kell tenni, hanem a lakás gazdagság sarkába. Ami a bejárattól nézve a legtávolabbi bal kézre eső sarok.
2012. júl. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
60%
Gyáva Oroszlán! Es ez hogy ervenyesul olyan csaladihazban ha 2 szintes a haz??? Az also szintet kell csak figyelembe venni ??? Engem tenyleg erdekel.
2012. júl. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem sok értelmes válaszuk lesz.:) Most villant be annó lakótelepi szomszédunk nagyszobájának egy falát teljesen betöltötte egy tapétaposzter; vízesést ábrázolt. 80-as évek divatja.. Nem voltak gazdagok.:)
2012. júl. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
36%

7-es, szintenként kell figyelembe venni.

Az emeleten lehet teljesen máshol, a szisztéma ugyanaz, a feljárat irányából kell nézni.



rubberjohn: lehet, hogy nekik olyan a sarokban volt, ahol épp kifolyatta a pénzt a házból.


A gazdagság pedig nem feltétlen pénzt jelent. :-)


Magam tapasztaltam, hogy a pénz sarkot feng shui által berendeztem, és egy cseppet sem gazdagodtunk; viszont utána három évig tanfolyamról tanfolyamra jártam. Szellemiekben gyarapodtam. :-D

Nem bántam meg!

2012. júl. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Jó, oké, én elhiszek mindent.:) Hasznosítottad a tanfolyamokon tanultakat már? Mennyiben festene ma másképp a ház, ha egyetlen feng-shui elvet sem alkalmaznál? Meddig mész el?
2012. júl. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
35%

Nem feng shui tanfolyamok voltak,

és igen, másodállásként használom 3 éve.

Tehát összességében ebből jön azért plusz pénz! :-)


Csak nem úgy kell elképzelni a feng shuit, hogy magától megváltja a gondjainkat - odarakok egy kínai érmét, és nyerek a lottón? nem - hanem nekünk kell megoldani, dolgozni. Ehhez nyújt segítséget, erőt, energiát ad.


Hogy meddig megyek el? Amíg érzem jótékony hatását.

Berendeztem a házat, várom a csodát :-D

Ha valami új ihletet, ötletet találok, odahelyezem.

Minden területen rend van nálunk, egészség, család, szerelem, okés. Pénzgondjaim is már alakulnak.

Tanulni is kész vagyok tovább.

2012. júl. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!