Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tojás és pénz két külön álomban?

Tojás és pénz két külön álomban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az egyik este egy rokonom rengeteg tojással álmodott, amiket gyűjtött össze meg fel is tört néhányat és kivételesen szépek voltak.


Én pedig pénzzel álmodtam, egy ismerősnek adtam kölcsön legalább 2 milliót.


Mit jelenthet ez a két álom (nyilván külön-külön)? A rokonom vesz egy tyúkot, én meg bankot alapítok?:D


2012. júl. 12. 11:44
 1/3 Smartguy86 ***** válasza:

Annyit jelent, hogy ismerősöd látott már tojásokat, te meg láttál már pénzt. Esetleg szeretnéd, ha sok pénzed lenne.


Az álom nem jelent semmit, mindig az ember emlékeiből építkezik. Annyiban tulajdonítható neki jelentés, amennyiben az életed aktuális problémái megjelennek benne - ha így van, akkor nyilván azokra kiemelt figyelmet fordítasz. De ki nem fordít a problémáira figyelmet???

2012. júl. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én sem hiszek az álomfejtésben, egyszerűen érdekel a "hivatalos" magyarázat.
2012. júl. 12. 13:31
 3/3 A kérdező kommentje:

Ja és még valami: elég jól megélek, semmi pénzgondom nincs. Nem is gondoltam a pénzre különösebben sehogy, nem kért kölcsön senki.

A rokon se keresett tojást. :D

2012. júl. 12. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!