Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tényleg csak akikkel megtörtén...

Tényleg csak akikkel megtörtént! Álmodtatok már olyat, ami beteljesült? Ne Magyar szokás szerint, amit nem látok nem is létezik! Komolyan kérdezem, és majd elmondom miért kérdeztem, itt nyugaton foglalkoznak ezzel ahol élek!

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Velem többször is megtörtént már. 3 éve megálmodtam, hogy a nővérem terhes lesz, sőt-a dátumot is láttam álmomban, hogy mikor fog szülni. Mikor elmondtam neki, kinevetett-mert hogy biztos nem kell neki már több gyerek. 2hónapra rá bejelentette, hgy hogy terhes:))) Megtartották, és azon a napon szült, amit ámomban láttam.

Több ilyen is volt már- még halálra is volt példa...

2012. febr. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én megálmodtam háromszor az egyik tanárom gyerekének a halálát. Bár ha úgy vesszük, akkor csak kétszer, mert amikor harmadszorra történt, akkor már pár napja halott volt...
2012. febr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem nem álmomban van ez, hanem mikor ébren vagyok. amikor kicsit "elbambulok" vagy mondjuk úgy relaxálok, olyan fura érzésem van, hogy ami néhány perce történt velem, mintha megtörtént volna egyszer régebben, pontosabban tegnap. erre szokták mondani hogy "deja vu".
2012. febr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én mostanában rendszeresen azt álmodom, hogy nem sikerülnek a vizsgáim, és nem is sikerülnek :S
2012. jún. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én egyik éjjel félálomban voltam, és valamiért beugrott h látom a neten h a kiszemeltemnek barátnője lett. Nm is érdekelt nagyon, de mésnap és harmadnap ugyanez (h becsajozott) az eszembejutott, mindig elalvás előtt, tudjátok amikor az ember mér nem tudja irányítani az agyát de még nem alszik. Negyednap délelőtt a srác kkiirta a Facebookra h kapcsolatban XY-nal.
2012. júl. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Egyszer azt álmodtam , hogy a tanáromnál alszok. Iskola után barátok lettünk és tényleg nála aludtam, azóta már nem is egyszer :))

Én lány 22, Ő fiú 30

2012. szept. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!