Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Feng Shui szerint szeretnék...

Feng Shui szerint szeretnék élni. Hogy tudom ezt megvalósítani, az otthonomban?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik ez a stílus, a nyugalom, és a béke. Hogy tudom az otthonomat/szobámat, ilyenné tenni, úgy hogy ne kelljen sokat költenem, és ne kelljen külön szakértőt fogadnom? Vannak olyan színek, esetleg tárgyak/eszközök amik segítik a Feng Shui szerinti életet?

2012. nov. 14. 18:28
1 2
 1/20 AzOrdogMagyarhangja ***** válasza:
95%
Csapass a lakásodba egy zen kertet:D
2012. nov. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%

Fesd libafos színüre a falakat, a padlót vérvörösre, a plafont pedig feketére. Ezután helyezz el egy loúvat a fürdöszobában, a hálószobában pedig egy veccö oltárt.


Az ebédlöbe tegyél be két vizicsikót, egy kis akváriumban és szórd be az asztalt reszelt sajttal.



Ezek után már csak a naponta elvégzendö kecskeáldozás van vissza és tökéletes harmóniában fogsz élni.

2012. nov. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
49%

Szarj a szoba közepére, majd építs köre egy fa háromszöget. Dobj bele egy olajban megforgatott kecskét és gyújtsd meg.


László jósnő

2012. nov. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%

Cseréld meg a székeket az asztal körül, fesd be a falakat zöldre, és rajzolj minden sarokba pókhálót, majd nyisd ki a wc ajtót, hogy a csí szabadon áramolhasson. Ezek után a könyveket pakold le a könyveket a földre, a szőnyeget pedig rakd fel a polcra. Természetesen minden lámpára rajzolj fokhagymával egy hatoldalú háromszöget, miközben visszafelé szavalod a boci boci tarkát. És végül költözz ki egy jutába.


Fapuma - Magyar Ezotéria Tanács, Csík és Fing Sunyi Alosztály

2012. nov. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
4%

A Feng shui könyvek adnak útmutatást.

Költeni se kell sokat, csak rendezd át.

Amúgy szerintem semmit nem ér a dolog, de te hiszel benne, és ez a lényeg.

2012. nov. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő: Köszönöm hogy te valamennyire komolyan vettél. Többi kommentelő: Szánalmasak vagytok, lehet gúnyolódni az emberek dolgain, amiben hiszünk, csak én is szeretném meg tudni, hogy ti miben hisztek aztán majd én is így kigúnyollak titeket. Szánalmasok vagyok, és úgy viselkedtek mint egy 3-4 éves gyerek. Nagyjából az én unokaöcsém viselkedik így ahogy ti. Szóval jó lenne ha elgondolkodnátok azon hogy kinek mit írtok. Mielőtt meg gyaláznátok nyilvánosan valakit. Büszkék lehettek magatokra, csak gratulálni tudok!!
2012. nov. 16. 06:24
 7/20 anonim ***** válasza:

Nem kell minket egyből széttaposni. Csak viccelődünk. :D Mert válaszolni nem tudunk, viszont unatkozunk. De a kérdésedből látszik, hogy te sem vagy teljesen százas. ,,Hogy tudom az otthonomat/szobámat, ilyenné tenni, úgy hogy ne kelljen sokat költenem, és ne kelljen külön szakértőt fogadnom?,, - Most komolyan, szerintem inkább az a szánalmas, aki egyáltalán pénzt költ egy olyan dologra, amit senki semmivel nem bizonyított még, csak ő ,,hisz" benne, mert ezt adják az Ezo-tv-n aztán már mindent el is hisz. Az ilyen emberek könnyű célpontot nyújtanak a csalóknak, akik aztán jól kiforgatják a zsebeidet. Úgyhogy jól gondold meg, hogy kinek, vagy minek hiszel.


Fapuma

2012. nov. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Kedves Fapuma. Én ez nem éppen nevezném már viccnek, hogy az ember vallási nézeteiből, és ez erkölcsi nézeteiből meg gyalázzák, és megszégyenítik. Másodszor. Miért nem vagyok "százas"? Képzeld, én HISZEK EBBEN, attól hogy neked ez még pénzkidobás, és szerinted teljesen felesleges, attól még nekem ez értékes. És el mondom azt is neked, hogy nekem nem az kell hogy pénzt hozzon, meg hogy segít a szerelemben, csupán szeretem a Feng Shui-s tárgyakat, mert szerintem nagyon szépek, mert szeretem a Feng Shuis színeket is Sem ilyen mágikus dologban nem hiszek, maximum abban hogy nyugodtabbak leszünk tőle, ebben viszont hiszek, és abban is hogy a Feng Shui segít ellazulni és stb.
2012. nov. 17. 10:29
 9/20 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok, azért pontoztak le nyilván, mert komolyan vettelek!:))))

Ha én a helyedben lennék, akkor már csak azért is Feng-Shuis lakásom lenne!:)))


Tényleg taplóság amúgy viccelődni más hitén.


A Feng-Shui szerintem is hülyeség, nem ettől függ az életed, de a Kérdező hisz benne, mit árt az másoknak, ha ő úgy rendezi be a lakását?


Én meg abban hiszek, hogy sokat kell aludni, mert minden problémára ez a kiút.

Alszol rá egyet, jó nyugodtan, és máshogy látod.

Mélységesen hiszek az "alvásterápiában".

Meg abban hiszek, hogy akkor kell enni, ha jólesik, és azt, amit akarsz, nem pedig diétázni, mert a diéta káros.


Én is kaptam már az arcomra ezért.


Az alvás miatt lustának neveztek, a kajálás miatt igénytelennek.


Nekem ez vált be, mégis fikázta sok nagyokos.

2012. nov. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 chrishu ***** válasza:

Hát ha erre akarod kidobni a pénzed, akkor csak rajta.

De a helyedben nekem adnám, nálam jó helyen lesz

2012. nov. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!