Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nem lehet nyugtom a saját...

Nem lehet nyugtom a saját kertemben, otthonomban?

Figyelt kérdés
Kikészítenek a szomszéd gyöngytyúkjai és kakasai amik állandóan reggeltől estig biztosítják az alapzajt. 5-10 percnél hosszabb csend még nem volt az tuti. Mit lehetne tenni?
2011. máj. 24. 16:30
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem semmit, én is kertesházban lakom és itt is ez van, meg fűnyíró zúgás, meg kalapálás meg fűrészelés :)
2011. máj. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Semmit ez van! Engem letoltak itt,mert megijedtem,hogy a szomszéd tyúkokat fog tartani és esetleg hangos, vagy büdös lesz (mondjuk ha nem rendszeresen takarítja)!

Nem tudsz mit csinálni!

2011. máj. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tényleg nem tudsz mit tenni. Ha körfűrszezne egész nap, akkor a jegyzőnél lehetne intézkedni, de a baromfi ellen nincs "gyógymód" :) Mondjuk én falun nőttem fel, nekem megszokott zaj a baromfiudvar zaja. Most is el bírnám viselni. Itt meg a bulizós fiatalokat kell elviselni a fejünk fölött sajnos. Éjjel, hajnalig sokszor... :(
2011. máj. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezzel semmit. Pontosabban azt lehet, hogy azon a részen, ahol a baromfiudvar van, csinálsz valamilyen zajterelő falat.

Vagy megszokod :)

2011. máj. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A megszokott falusi zajokkal nincs bajom, mivel már 20 éve itt lakom, de az új szomszédunk baromfi kertje már sok. Van vagy 5 törpe kakas, egy csomó gyöngy, plusz 3 nimfa papagáj. Ezek aztán felváltva vagy egyszerre nyomják. Ez van már majdnem két éve, de nem hogy megszoknám hanem inkább egyre jobban idegesít sajnos. Néha már várom az estét hogy csend legyen. Szoltam nekik, de persze én lettem kiokosítva hogy ez falu itt ez a szokás, menjek panelba ha nem tetszik.
2011. máj. 24. 23:45
 6/8 anonim válasza:
Szedd a cókmókot,vagy menj baromfit etetni!
2011. máj. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hidd el ha tehetném költöznék. A házunk kb 4-5 millát ér, abból meg max mobilházra telne, ami viszont jogilag még nem megszokott sajnos. szoktam néha külvárosi részen sétálni, és az a csend már zavarbaejtő néha:) Na oda szívesen mennék lakni.
2011. máj. 25. 20:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Vegyél te is, a saját zaj kellemesebb :)
2011. jún. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!