Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » A feng-shui szerint milyen...

A feng-shui szerint milyen hatása van az angyal díszeknek a szobában? Érdemes a szobában tartani?

Figyelt kérdés

2013. jan. 20. 23:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
pénzzé fog válni a tapéta, ha sokat kiraksz
2013. jan. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%
Jó kérdés. Erről az ősi kínaiakat kellene megkérdezned, akik feltalálták a feng-shuit. Kár, hogy ők nem fogják tudni, hogy mi a f*sz az az angyal, és mit kellene vele kezdeni.
2013. jan. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 1NruHtlan ***** válasza:
32%
Előbb utóbb szárnyakél mindennek csak a címedis add meg ahol ez az angyal örködik:)
2013. jan. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
44%
A feng-shui szerint az angyalka-díszek igen rossz hatással vannak a jó ízlésre és esztétikára.
2013. jan. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

ebből egyik se volt túl értelmes válasz........

amúgy én sem rajongok az angyalos giccsekért de az egyik rokonomtól kaptam egy pici ezüst angyalkát mert hogy az elvileg segít valamiben és ennyi magyarázattal itt is hagyta,én meg gondoltam kiderítem hogy mire "jó"

2013. jan. 21. 12:53
 6/15 anonim ***** válasza:
34%

Hát, sajnálom, de sajnos rossz helyre jöttél. Ide trollkodni és szórakozni járnak az emberek :(


Mint én :)

2013. jan. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
már rájöttem hogy kevesen használják arra az oldalt amire kitalálták
2013. jan. 21. 15:53
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
Nem az a lenyeg, hogy mit abrazol, hanem, hogy milyen szinu, formaju, es milyen anyagbol van. Ehhez kepest kell merni, hogy melyik szobaba kell elhelyezned. SEMMI ESETRE SEM A HALOSZOBABA. Oda a voroses szinek szoktak menni. A bejarathoz az ezust jobban igazodik mar.
2013. jan. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszi,végre egy hasznos válasz:D
2013. jan. 23. 08:21
 10/15 anonim ***** válasza:
68%

"Nem az a lenyeg, hogy mit abrazol, hanem, hogy milyen szinu, formaju, es milyen anyagbol van"


Miért, a forma és az, hogy mit ábrázol, függetlenek egymástól?

Egyébként szerintem ha Feng Shui alapján akarsz bármit is csinálni, akkor hagyd el az angyalkákat, akkor is, ha ajándékba kaptad. A Feng Shui-t egy olyan kultúra alkotta meg, ami azzal foglalkozik, hogy 1-2 követ, egy gyékényt hova helyezzen egy szinte üres térben, vagy hogyan gereblyézze a homokágyat. Ennek megfelelően a színeik sem a magenta és a neonzöld, hanem inkább a matt, természetben fellelhető színek.


Szóval a Feng Shui ott kezdődik, amikor kihajítasz minden felesleges bútordarabot és dísztárgyat az adott szobából (vagy kertből) és a szükséges dolgokból megpróbálsz az útmutatás alapján valami visszafogott harmóniát létrehozni.

2013. jan. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!