Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő álmom van. Fúj a...

G.Knoxx kérdése:

Visszatérő álmom van. Fúj a szél és a felhők közül leszól egy hang hogy "kiválasztott" lejön 2 angyal ad kardot és páncélt is. Megnyílik egy kapu belépek és háború van a pokol és mennyország között és lehull egy meteor és felébredek. Ez mi?

Figyelt kérdés
2012. dec. 17. 22:10
 1/10 A kérdező kommentje:
komoly válaszokat kérek
2012. dec. 17. 22:12
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nem piszkálódásképp. sokat foglalkozol a világvégével?
2012. dec. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem visszatérő álom. Ahogy az elején is írtad.
2012. dec. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Túl sok Szószparkot néztél.
2012. dec. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Gondolkozz mire vagy képes? Nő, vagy férfi vagy? Van-e a jelenben probléma valakik között, ahol te tudod a megoldást és ehhez eszközt is kapsz. De lehet jövőre vonatkozó jósló álom is, ez csak akkor derül ki, ha eljön az ideje. Addig nem!
2012. dec. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Készülj a csatára katona!
2012. dec. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én nem igazán hiszek a világ végében :D
2012. dec. 17. 23:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt hasonló "kiválasztott" álmom évekkel ezelőtt, persze nem történt semmi különös azóta sem. Inkább onnan fúj a szél, hogy az ember únja a hétköznapokat és azért álmodik ilyesmit. Nálad esetleg különböző hiedelemek beidegződések belső konfliktusára utal a "harc" a két oldal közt.
2012. dec. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Jézus :) ***** válasza:

Jel. 10.8

Ekkor az a hang, amelyet a mennyből hallottam, ismét beszélt velem, és így szólt: „Menj el, vedd át a nyitott könyvet, amely az angyal kezében van, aki a tengeren és a földön áll”.


Jel. 11.1

Ekkor bírói pálcához hasonló, mérővesszőt adtak a kezembe, és ez a szó hangzott: „Kelj fel, és mérd meg az Isten templomát, az oltárt és az ott imádkozókat;


Jel. 17.1

Odajött hozzám az egyik a hét angyal közül, akiknél a hét pohár volt, és így szólított meg engem: „Jöjj, megmutatom neked a nagy parázna büntetését, aki a nagy víznél ül,..


Többet a Jelenések könyvében találtok :)

2012. dec. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem is volt hasonlo álmom de nem voltam benne csak ott voltam felülről làttam az egesz csatàt Jeruzsalembe volt a legnagyobb harc a III-ik vh a menny vagy pokol közt nagyoj durva es egy 8 karu kigyofejü démon feljott a pokolbol olyan titànszerű lény volt es sokan meghaltak miatta. epic musicot berakni rá es ez fantasy a javàbol xd
2016. márc. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!