Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Amikor az ágyam az ablak...

Amikor az ágyam az ablak alatt volt egy ideig (Feng Shui szerint nem jó helyzet), akkor minden szuperül ment anyagiakban, volt jó melóm, bármibe kezdtem, jól alakult. Átkerült az ágy, azóta semmi sem jön össze. Van összefüggés?

Figyelt kérdés
Azóta kb nincs jó melóhelyem, habár én hagytam ott a jobb reményében, az nem úgy alakult, ahogyan elterveztem. Van ez így... A párkapcsolatom viszont mérföldekkel jobb lett. Ezek szerint "válasszak"? :(

2013. jan. 31. 14:57
 1/6 A kérdező kommentje:

Az ágyam jelenlegi helyzetében jól rálátok az ajtóra, nem az ajtóval szemben fekszem, egyáltalán nem tudok az ajtó felé fordulni. Ellenben amikor az ablak alatt aludtam, teljesen szemben voltam az ajtóval.

Felújítás volt októberben, más helyre került az ágy (vissza egy régebbi helyére).

Köszönöm előre is a segítséget. Nézem azért az élet más területeit, hogy mit ronthattam el ennyire...

2013. jan. 31. 15:00
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Nincs, ez csak egy hullámvölgy, amiből ki kell törnöd.
2013. jan. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Nixcy88 ***** válasza:
100%

Valószínű, h az égyad előzőleg délen volt elhelyezve a szobádban, ami a hírnév felé mutata. Most viszont áttetted dél-nyugati irányba, mai viszont a szerelem és házasság életterületre. Az ággyal semmi baj, mert az pont jó helyen van. A hírnév területén kell feldobnod valamivel a szobádat.


Hírnév területére:

Helyezz egy főnixet ádrázoló szobrot vagy képet.

A főnix önmagában a korlátlan lehetőségek szimbóluma, amely sikert és szerencsét hoz. Használatával valóra válthatjuk az elképzeléseinket a karrierunkben. A Főnix ezen a területen egyedül álljon, mert a sárkánnyal az oldalán inkább a párkapcsolatot erősíti.


Szivárványkristály: rózsaszín, vagy áttetsző metszett kristály felfüggesztésével sok energát adhatunk ennek a területnek. Kifejezetten jó a kreatív munkát végzők számára, segíti ötleteink megvalósulását.


A karrier területe, pontosan az ágyaddal szemben található (északi irányban).

A vitorláshajó dísztárgyak, vagy festett vitorláshajós képek jó hatással vannnak a karierre. Nem árt ha rakomány is van ahajón, amely a sikert jelképezi. Ha bejárati ajtónk esik erre a területre, ugyeljünk arra h ne vitorlázzon ki a lakásból, az orra befelé nézzen, mert ha nem akkor kiúszik a szerencsénk. Akkor alkalmazzuk, ha új karrier lehetőséget szeretnénk.


Az aprópénzt akor használjuk ezen a területen, ha jobban fizető állást szeretnénk. Tartsuk ezen a területen megmaradt aprópénzünket egy kis dobozban, vagy fém tálkán. Az a lényeg, h a doboz vagy tálka nyitott legyen, ne zárjuk le semmivel.

2013. febr. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, ez nagyon hasznos válasz volt!

Ijesztő az összefüggés, nem gondoltam volna...

A főnixet alkalmazom, vagy ha találok rózsaszín kristályt, ami még menne is a szoba díszítéséhez. :)

Nagyon köszönöm!

2013. febr. 5. 11:06
 5/6 anonim ***** válasza:
21%
Egyszerű a dolog, ha ennyire hiszel ezekben a dolgokban, tedd vissza az ágyat a régi helyére!
2013. febr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Hát elnézést de ez szerintem rajtad múlik, nem azon hogy hol van az ágyad. Tégy meg meg minden tőled telhetőt.
2013. febr. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!