Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Lányom másodszor hányt telihol...

Lányom másodszor hányt telihold napján, decemberben és most vasárnap. Lehet összefüggés, ilyet is okozhat a telihold?

Figyelt kérdés
Amúgy semmi baja nem volt előtte meg utána napon sem, csak aznap hányt egyszer, és rosszul is volt. Doki szerint nem vírus. Így hogy már másodszor fordul elő, nem lehet véletlen, gondolom. Én is érzékeny vagyok a teliholdra, de nálam rémálmokat, nyugtalanságot és depressziót okoz, ami aztán el is múlik.
2013. jan. 29. 12:49
 1/6 KMJ ***** válasza:
Igen, alapvetően teliholdkor több a háleleset mint egyébként.
2013. jan. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor "rémálmokat, nyugtalanságot és depressziót" okoz nálad a telihold, az kihat a főzési szokásaidra is?
2013. jan. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A telihold sok embernél ingerlékenységet okoz.A gyerekek pedig (nem mindegyik) hánynak,ha idegesek.Ez a két dolog tény és ezeket összekapcsolva csak erre tudok gondolni.
2013. jan. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Terhes
2013. jan. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés.
2013. jan. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet összefüggés: a Hold az elképesztően sok mindenre hat az ár-apálytól a menstruációs ciklusig mindenre! Ez egyfajta érzékenység - meg lehet szokni, bár nem kellemes. A népi mondákban, bölcseletekben nagy szerepe van a Holdnak a virágültetéstől a hajvágásig mindenben. Én pl. teliholdkor sohasem kivánom a szexet. Előtte és utána meg túlon-túl...
2013. febr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!