Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Mik azok amik alátámasztják a...

Mik azok amik alátámasztják a Feng-Shuit?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel vitatkoztunk ezen. Én nagy fengsuis vagyok, de ő eszt neveccségesnek tartja, azzt mondgyja nincsen semmi bizonyíték rá. Én viszint akarok neki bizonyítékot találni. Eddig neten nem találtam semmit :S Segítesz ?:-) Mennek a zöld kezek.
2013. márc. 31. 06:41
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Hát, ha könyvben olvastad, akkor az íróasztal, vagy a könyvespolc, ha tv-ben láttad, akkor meg a tv állvány. Zöld kezet nem kérek, így is reptoid invázió van.
2013. márc. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mivel a Feng shuit gyakorlatilag képtelenség kontrollált tesztnek alávetni, sokra ne is számíts.

Google Scholaron az első öt oldalon nincs olyan cikk, ami a hatékonyságát vizsgálná, legfeljebb történeti kontextusban írják le, illetve olyan cikkek jönnek fel, amelyeknek a szerzőjét Fengnek hívják.

2013. márc. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincs rá semmilyen bizonyíték. Csak vannak, akik hisznek benne.
2013. márc. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ugyanazok, amik a vallásokat - semmi. A feng-shui se több, csak emberi érzések, benyomások, és annyi. Ezek nem mérhetőek, nem vizsgálhatóak, ergo nem tudjuk bizonyítani. Meg nem is akarja úgy igazán senki :D
2013. márc. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nincs bizonyíték. Ha hiszel benne, akkor úgy fog tűnni, hogy működik. Az ember így működik, nagyobb jelentőséget tulajdonít azoknak a dolgoknak, amelyek a hitét alátámasztják, és hajlamos figyelmen kívül hagyni őket, amelyek ellentmondanak neki.

Szerintem hallgass a barátnődre, mert sokan fognak madárnak nézni, ha ilyesmivel foglalkozol.

2013. márc. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
"eszt", "neveccségesnek" :D
2013. márc. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van egy Feng Shuis könyvem.Ha meg tudom oldani,akkor aszerint rendezek be egy-két dolgot.Viszont szerintem ez csak egy lakberendezési irányzat,ami hat a tudatalattira,de túl sok dolog bele van magyarázva.Köze nincs a mágiához.Lehet belőle ötleteket meríteni,de én csodát nem várok tőle.
2013. márc. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
# 7/7 köszi :-) Van nekem is Feng-shuis könyvem igen. Csak nincsen benne azok amik ezt alátámasztják, pl azt sem tudom hogyan működik :S
2013. márc. 31. 20:57
 9/10 mustafa33 ***** válasza:
Mondjuk a seprőnyél, vagy a kettes létra.
2013. ápr. 8. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Annyira"neveccccséges"a fengsunyi,hogy kínai pénztárcát árulok,de őket piszokul nem érdekli(mármint a gyártót).Mindenki pirosat keres mert az vonzza a pénzt,1 kartonban 1darab piros van.Lehet ők nem veszik olyan komolyan mint Ti itthon ???
2013. ápr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!