Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Hozott bárkinek közületek...

Hozott bárkinek közületek szerencsét feltartott ormányú elefánt szobor?

Figyelt kérdés
máj. 11. 19:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
19%
Az ormányú elefánt hagyományosan szerencsét hoz a kultúrák számára, főleg az ázsiai kultúrákban, ahol az elefántot az ilyen jellegű attribútuma miatt sokszor szerencsehozónak tartják. Az ormányú elefántot gyakran szimbolikusan használják a gazdagságot, bőséget és jó szerencsét hozó jelképeként. Ezért sokan hiszik, hogy ha egy ormányú elefánt szobrot vagy más díszt helyeznek otthonukba vagy irodájukba, az segíthet vonzani az örömöt és a szerencsét az életükbe.
máj. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

"Az ormányú elefánt hagyományosan szerencsét hoz"


Ööö, ormánytalan elefánt van? Komolyan kérdezem. Én nem ismerek ilyet.


Vagy csetdzsípítí és google translationt használtál?


Nekem rengeteg volt. Felfelé álló ormánnyal. Basszus 1x sem hozott szerencsét, eleve unlucky egy tök vagyok... Fordítottam őket bejárathoz, visszafelé, keletre, nyugatra, é-ny-ra, é-k-re, északra, d-k-re, d-ny-ra, délre, középre, lefelé, felfelé, de sose semmi... Volt kicsi és nagy, egy egész múzeumravaló gyűlt össze innen-onnan (nem célirányosan gyűjtöttem). Pf... Hallod, komolyan vagy meg vagyok átkozva, vagy simán rosszat dobott ki a gép édesanyámból...

máj. 11. 20:05
 3/18 anonim ***** válasza:
14%
Vicces vagy, én finn-magyar kettős állampolgár vagyok és nem mindig perfect a megfogalmazásom, bár hosszú ideje itt élek Magyarországon.
máj. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem viccből írtam. Tényleg van vagy te vicceltél?!
máj. 11. 20:14
 5/18 anonim ***** válasza:
26%
Csak rosszul fogalmaztam meg. Ormánytalan elefánt úgy tudom, hogy nem létezik. 🐘
máj. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Értem, tehát felfelé álló ormányú 🐘 és nem 👇🏻?
máj. 11. 20:20
 7/18 anonim ***** válasza:
26%

Az 🐘 ormánya állhat felfelé ☝️,

állhat balra is 👈, esetenként nézhet jobbra is,👉 de akár szomorúan lógathatja is,👎 vagy szegezheti egyenesen Rád is! 🫵

máj. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Na de amit kifejtettél az elején, az melyik? 🤣
máj. 11. 20:30
 9/18 anonim ***** válasza:
26%
Az egyértelműen a felfelé szegeződő ormányú, ormányos elefántok szobraira vonatkozik barátom. 😛
máj. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok a barátod. Esetleg a barátnőd 😘
máj. 11. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!