Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Mennyi időbe telik, mire...

Mennyi időbe telik, mire változást tapasztalhatok? Alul bővebb!

Figyelt kérdés
Ezüst dobozba tettem egy papírt, amire ráírtam, mit szeretnék elérni (több barát, támogató ember), és a segítőkész emberek területre tettem. Igyekszem hinni is benne. :) Tapasztalatok, esetleg?
2013. máj. 5. 21:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
egy hónapig tart míg beindúlnak a csakrák.
2013. máj. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ahogy elkezdesz másként gondolkodni, a gondolatokat követik a cselekedetek, és máris kitárul előtted egy szép új világ!
2013. máj. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
10000év + - 100000000év
2013. máj. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 levis56 ***** válasza:
61%
AZ 1 válaszolónak.Mi köze van a csakráknak egy kívánság listához?A 7 főcsakra az energiatest energia elosztó központjai,ha nem működnek megbetegszel,meg is halhatsz.Nem kéne olyanokat válaszolni amihez lila gőzöd sincs.
2013. máj. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%
Attól függ, mennyi idő alatt esik le, hogy ez hülyeség...
2013. máj. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: végső elkeseredésedben már mindenhez fordulsz, ha nem akarsz ennyire barátok nélkül lenni, ahogy én...
2013. máj. 6. 16:40
 7/13 anonim válasza:
Nekem 1-2hónap alatt sikerült vmit bevonzani feng-shuival,csakrák nélkül! :)
2013. máj. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 DarkLantern ***** válasza:

Nem elég hinni benne. Akarni kell. El kell képzelni milyen lenne ha teljesülne. Naponta gondolj arra (legalább 5 percig) hogy teljesül, akard és érezd hogy teljesül.

Tapasztalatom szerint sokmindent el lehet érni ha kellően akarod.

2013. máj. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A különbség kettőnk közt az, hogy nekem vannak barátaim. És nem kell ilyen baromságokhoz fordulnom. Már bocs.
2013. máj. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ha nekem is lesznek, valószínűleg nekem sem kell. Már bocs :D Az értelmes válaszokat köszönöm szépen!!! Igen, hiszek is benne, illetve naponta többször úgymond "átélem", teljesen úgy gondolom, hogy már valóra vált, amikor szembe jut :)
2013. máj. 8. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!