Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Hogyan csináljam?

Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Gondolkoztam, hogy ez a kérdés teljes mértékben ide illik e, de végül most ideírom. Remélem tudtok segíteni.:)

Szeretném kidíszíteni a falamat.

[link]

Ilyen madarakat szeretnék csinálni. Hova helyezzem el. Merre szálljanak a madarak?

Meg szeretnék még festeni.

[link] csak fát.)

Hova fessem, milyen színűre stb?


2013. aug. 6. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezek úgynevezett faltetoválások. A tapétaüzletekben kaphatóak. A saját ízlésed szerint helyezd el.

Azok a varnyak nekem nem tetszenek.

2013. aug. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Attól függ, hogy milyen a szobád, és h milyen az ízlésed!
2013. aug. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

A színe teljes mértékben a szobádtól függ, illetve tudat alatt a lelki állapotodtól is...

Szerintem a madaraknak vághatsz ki sablont, úgy hogy a madár alakot vágod ki belőle, odateszed a falhoz, és befested. A faágnál szerintem először rajzold fel ceruzával (kis helyen próbáld ki, hogy elmaszatolódik e, ha radírozol), majd fest át, vagy kisebb részletekben ahhoz is vágj ki sablont. Jó festést! ;) /én idézeteket festettem a falra, meg hangjegyeket- szóval tapasztalatot írtam)

2013. aug. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. :)

A hangjegyek, meg az idézetek is tettszenek mint ötlet. :)

2013. aug. 8. 11:46
 5/9 anonim válasza:

Fekete Pákó arcképe kellemes, otthonos hangulatot áraszt szerteszét a drága kis Lakásodban

Arca ,árasztja a magabiztosságot, lelke, az ártatlan, IGAZ HITET!

Rendelje meg most, akciós áron és egy Bartos ételkatalógust is elküldünk Önnek most, mindössze 29 999 FTért

De még nincs fége!

Emellett, Öné lehet egy vadi ún Chang Chui -Chong Gang professzor által kifejlesztett komunista mixer

Készítse el ön ,a Démonűző ételeket!


Na szevasz!

2013. aug. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

nekem mind a kettő tetszik, viszont sok macera lesz velük.

a madaras dolog, szerintem, mint a képen mehet az íróasztalod felé (feltéve ha van)a szobád világosabbik felé szálljanak.

a festést csak akkor csináld ha jó a kézügyességed, ne csúfítsd el a falat ha béna vagy.

a fa színe függ a szobától. ha világosabb, egyértelműen valami sötétebb színt válassz ... és így fordítva. a hely meg.. esetleg az ágyad fölé? a gáz,hogy ezt csak te látod merre mutatna jól. kérdezd meg az otthoniakat,hogy nekik mi a véleményük.

2013. aug. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem, hogy milyen színűre meg, hogy merre szálljanak, hátha van valami jelentősége.

A feng-shui miatt kérdeztem, hogy mondjuk, ha fát sárgára festek az szerencsét hoz, vagy a madarak szálljanak az ablak felé, mert akkor megtalálom az utam stb.(csak példa). Nem tudom, hogy van ez, de a kommentekből arra jutottam, hogy az is jó, ha az ízlésem szerint csinálom.

2013. aug. 21. 16:53
 8/9 anonim válasza:
szerintem jó ha igen, az ízlésednek megfelelő az elhelyezkedés, szín :)
2013. aug. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nehogymár ilyen hülye fecskékkel díszítsd fel a házad, szobád, stb. A CKM-be vannak jó poszterek. Az már ízléses. Meg a feng shui is ezt írja az 501. oldalon a §25. Olvass utána.
2013. okt. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!