Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ha megpróbálok elkezdeni...

Ha megpróbálok elkezdeni meditálni, figyelni a légzésemre, utána elkezdek szipogni, vagyis egy idő után képtelen vagyok arra, hogy normálisan csináljam. És ami a legrosszabb utána egész nap szipogok. Ez furán hagzik biztosn, de mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:

lehet fura, de én csak úgy tudok meditálni, ha nem figyelek a légzésemre! és csak magától megy.

mert úgy teljesen ki tud kapcsolódni az agyam!

próbáld ki! :)

2013. máj. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Shaddark ***** válasza:
Sztem próbáld valami medis zenével, amire ha ráhangolódsz el tudod irányítani a figyelmed a testedről.
2013. máj. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bármire koncentrálhatsz, nem muszáj a lélegzésre. Például a madarak csicsergésére, vagy a hűtő hangjára.
2013. máj. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lol a hűtő hangjára. ez komoly?
2013. máj. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy mire koncentrálsz, hanem az, hogy koncentrálj. Mert csak így tudod elvonni magad az elmédtől. Teljesen mindegy, hogy milyen módon éred el a gondolat nélküliség állapotát.
2013. máj. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendeben, akkor ok. Azt hittem,h ogy a légzés a legeredményesebb, de ha nem ez az egyeten út, akkor jó :). Zenére ki tudok kapcsolni, szóval akkor szerintem azzal próbálkozom majd :).
2013. máj. 5. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!