Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Fengshui szempontjából számít...

Fengshui szempontjából számít az ágy fekvőmagassága?

Figyelt kérdés
Olyan ágyra gondoltam, ami nagyon alacsony. Nincsenek lábai, csak annyi, hogy alatta tudjon szellőzni. Vagy pedig csak egy járólapozott emelvényen lenne a matrac.

2013. szept. 29. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Áss egy gödröt a szoba sarkába, és fektesd abba a matracot. Úgy még inkább megfelel majd a Feng-Sui kívánalmainak a hálóhelyed.
2013. szept. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 The Lizah Reloading ***** válasza:
Én még erről nem hallottam, de fenshuis vok én is.
2013. szept. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 mustafa33 ***** válasza:
85%
Csak az számít, hogy szellős legyen alatta. Hogy ha fengsz akkor az szabadon shuizhasson az egész szobában.
2013. szept. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Mélyen akarsz aludni?
2013. okt. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a feng shui nem ismeri azt a szót hogy alvás. Ezt még a Szenszei-em mondta, aki 74 éve nem aludt egy percet se.
2013. okt. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Általában a Feng shuiban konkrétan nem írnak róla hogy valaminek adott méreteknek kell lennie.

gyakorlatilag meg számít minden!Milyen színű,anyagű és milyen adott méretekkel rendelkezik.Ha valami tökéletest akarsz alkotni akkor csak használj olyan arányokat amit mondjuk előfordul a természetben,piramisoknál stb,ha nem tudod miről beszélek akkor ez a 3,14 , 1,618

2013. okt. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#3-as, sírok! :DDDDD
2014. márc. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!