Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Hogyan tudnám elérni az alfa...

Hogyan tudnám elérni az alfa álapotot?

Figyelt kérdés
Van valami könyv amit le tudok tölteni pdf-ben vagy valami online tanfolyam? En nem találtam eggyet sem ami pontosan leírna hogy mit kell csinálnom. Kosz a válaszokat :-)

2013. dec. 17. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom van e könyv, de leírom neked, ahogy én csinálom. Lefekszel kényelmesen, kezed lábad ne legyen keresztbe, letölthetsz valami meditációs zenét, amit hallgatsz közben nem túl hangosan (én a vizes hangokat szeretem, csobogás, tenger, eső...). Becsukod a szemed és először csak próbálod kiüríteni a fejed, hallgatod a zenét (vagy a csöndet). Ha már úgy érzed, valamennyire ellazultál,képzeld el, hogy egy lágy szellő végigsimogat téged nagyon lassan, miközben koncentrálsz a tested részleteire és mondod magadban: most ellazul a fejbőröm, ellazul az arcom, szemhéjam, stb. Minél részletesebben menj végig minden apró izmodon és lazítsd el. Utána elképzelsz egy liftet, amibe beszállsz. Tudatosítod magadban, hogyha az első szintre érsz, akkor alfa állapotba kerülsz (ezt mond magadnak a fejedben). Elindulsz a lifttel és érzed, hogy nagyon gyorsan zuhansz lefelé a mélységbe, sötétségbe, és közben a kijelzőn lassan felvillannak a számok visszafelé egytől tízig. Magadban mondod a számokat és el is képzeled minél színesebben, részletesebben a kijelzőn. Ahogy megérkezel egyhez, megáll a lift, kilépsz belőle és egy általad teremtett helyre kerülsz, ami a te alfa helyed (ezt tervezd meg előtte, hogy milyen legyen...az enyém egy erdő patakkal...minél kellemesebb, nyugodtabb helyet teremts magadnak, ami a te számodra a legmegfelelőbb). Itt már elvileg alfában vagy, viszont az ellazulás nem mindenkinek megy könnyen vagy elsőre...neked kell érezni, hogy sikerrel jártál e. Ha igen, akkor teljes figyelmed belül van, azon a helyen, amit teremtettél, nem érzed a tested, és nem foglalkozol a külvilággal. Ha nem sikerült eléggé ellazulni, számolj vissza 100ról, mielőtt belépsz a liftbe, vagy figyeld csak a légzésedet...közben a szemeddel próbáld meg megtalálni azt az állást, amit elalvás előtt érzel, általában kicsit jobbra fölfelé. Ha sikerült elérned az alfa állapotot, ott utána használd a fantáziád és találd ki, mire van épp szükséged (pl. én meg szoktam fürdeni egy gyógyító patakban, ami feltölt fénnyel, vagy meghívom oda azt a személyt, akivel beszélni szeretnék, stb.)
2013. dec. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
bocsánat, nem volt egyértemű...a liftben 10-től 1-ig számolsz vissza
2013. dec. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 lucina666 válasza:
23%
Vegyél 1 tekercs alufóliát, tekerd a fejedre teletabi formában, mindkét szemeddel nézd az orrod hegyét. Tegyél le egy sütőpapírt. Áll rá. Táncolj ahogy drogfesztiválon szokás, énekeld, hogy: speed fű, penta, sz@r!!! Közben szívj is.
2013. dec. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 gungasam ***** válasza:
Valaha mentem én is alfába és kezdőként bizony nem volt elég 10-től vissza számolni. Nem kell meglepődnöd ha esetleg 50 vagy magasabb szám amitől vissza kell lapoznod 1-ig.Mikor megszokottá válik, elég a számolással egyidőben betréningezett kéztartás!Ez azért fontos, hogy ne kelljen mindig számolni, mikor gyorsan képes vagy rá, egy mozdulat is elég lehet.
2013. dec. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a legfontosabb a helyszín. törökülésben ülj ki a Blahára pesten, és kezdj el hangosan kiabálni. egy idő után el kezdessz szédülni, de nem kell megijedni, mert 5 perc után alfa állapotba kerülsz, és a kiabálásod ultrahangtartományba fog átmenni, ilyenkor vigyázz, mert akár bajod is eshet.
2013. dec. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy elérd, tudnod kell miről van szó, és milyen érzés.

Amikor a Tv előtt elbambulsz, az pl alfa állapot (direkt olyan a Tv sugárzása, hogy ebbe az állapotba juttasson)


Ülj le egy kényelmes testhelyzetben, lazulj el, és kezdj el az orrodon lélegezni a számodra kényelmes, nyugodt tempóban.

Állíts fel egy ídőt, pl 3 számolás, ehhez tartsd magad a belégzésnél benttartásnál és kilégzésnél is.

Másra nem kell figyelned, ne "akard" hogy transzba ess, hanem csak latulj el, és hagyd, hogy megtörténjen. Pár perc után garantáltan alfa állapotban leszel. Sok sikert.

2014. jan. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ehhez a kérdéshez kapcsolódóan azt szeretném kérdezni h ha alfa állapotba kerültem utána odaképzelhetek akárkit és beszélhetek vele és akkor ő azt tudni fogja vagy esetleg ő azt álmodja?? )pl: ha oda képzelem magam mellé az akibe szerelmes vagyok és elmondom neki akkor ő azt álmodja h én azt mondtam neki h szerelmes vagyok belé??)És ezt elhiszi??
2014. jan. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
utolsó...ez azért nem így működik...amolyan intuíciót tudsz küldeni, megérzést, tudat alatt...nem ennyire konkrét és közvetlen hatást érsz el, mint ahogy azt leírtad...ha mondjuk szerelmet vallasz valakinek ily módon, lesz majd egy olyan kis motoszkáló érzés benne valahol, hogy ez a csaj bír engem... de nem is biztos, hogy észreveszi, sok függ mind az ő befogadásától, mind a te sugárzásodtól
2014. jan. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
2014. jan. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ülj be egy unalmas előadásra. Garantáltan lemész tőle alfába.
2014. máj. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!