Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » A feng shui szerint hova és...

A feng shui szerint hova és hogyan kell elhelyezni az elefántot?

Figyelt kérdés

Eddig elég ellentétes dolgokat találtam róla.Az egyik azt írta,hogy az a jó,ha az orrmánya az ajtó felé néz,a másik helyen pedig azt találtam,hogy az ajtónak háttal állítsuk.Akkor most mi az igazság? :)És melyik területen hat leginkább?

Köszönöm a válaszokat! :)


2009. dec. 27. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták, hogy az ajtó felé nézzen, úgy tegyem :)

szerencsét hoz talán..nem tudom, kaptam, még nem vettem észre, hogy tele lennék szerencsével :D.itt van az asztalomon, és kitartóan bámulja az ajtót :)

2009. dec. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Hűű..most látom valaki elfordította :O.! Na, gyorsan vissza..lehet ahogy tegnap takarítottam :S.
2009. dec. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Én úgy tudtam eddig h az ablak fele kell néznie.Nekem arra néz mindkettő. Vmi feng-shui szakértő mondja már meg mi a helyes,nem ám emiatt nincs szerencsém..:)
2009. dec. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ahova és ahogy szeretnéd. Ha kicsi, nem nagyon lesz jelentősége. Ha nagyobb, vagy feltűnő, akkor a színe, formája a döntő - de erről kérdezz meg egy hozzáértő és hagyományos Feng Shuit gyakorló tanácsadót. Alapelvként azt szokás figyelembe venni, hogy mennyire illeszkedik a környezetébe, mennyire van összhangban azzal.


A hagyományos Feng Shui nem csecsebecsék meg pénzérmék különféle sarkokba való elhelyezkedéséről szól, nem is nagyon találhatóak meg benne efféle - többnyire babonákon alapuló - megoldások. Egyáltalán az életterületek (gazdagság sarok, hírnév, tanulás stb.) szerinti felosztás mindössze 1896-tól létezik (Thomas Lin Yun a Black Sect Tantric Buddhism egyház égisze alatt alkotta meg Californiában). Az igaz, hogy fehasználtak hozzá egy-két dolgot a több évezredes Feng Shuiból, de ennek már jóformán látszatra sincs köze az ősi kínai mesterséghez.

2010. jan. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

az elefántnak mindenképpen kifelé kell néznie, hogy ajtó vagy ablak az mindegy. és hogy hova rakod, az is sokat számít, hiszen mindenhol más jelentése van.

lehet tenni egészség területre, szerelem területre, gazdagság területre..

és ha összegyűjtesz belőle 7kicsit együtt tárolva őket, akkor szerencsét hoznak.:)

2010. máj. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Akkor még gyűjtögetek! :P
2010. máj. 4. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!