Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Az elefánt szobrocskákat...

Az elefánt szobrocskákat hogyan kell elhelyezni a szobában, hogy szerencsét hozzon? Merre álljon az ormánya? Baj ha több van mint hét?

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

az orrmánya érjen a homlokához,azt tudom...A lényeg, hogy az elefánt ormánya felfelé álljon és az ajtóhoz vagy az ablakhoz közel kell elhelyezni.


"Az elefánt az ormányából nyeri erejét. Szimbóluma az erőnek, a bölcsességnek és az éleselméjűségnek. Egy legenda szerint az elefánt a hátán egy drágakőből készült kívánságtartót hord. Ha erre ráteszed kívánságaidat, akkor azok valóra válnak.

2010. nov. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy nem baj, ha több van. Ami az elhelyezkedést illeti, úgy hallottam, hogy az ormánynak az ablak felé kell néznie bárhol is van a szobában.
2010. nov. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
SZIMBÓLUM..ott a kulcs szó.ez csak egy szimbóluma xy-nak,nem hordozza magában azt.szeretem az ezotériát,de attól hogy egy tárgyat leteszel valahová,annak semmi ereje nem lesz,az csak egy tárgy.nem hordoz magában semmi erőt,szerencsét stb
2010. nov. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valóban, általában csak szimbólum, azonban hatást is kicsikarhatunk belőle, ha tudjuk, hova kell tenni. Üveg lapú asztal déli vagy keleti oldalára kell tenni (attól függően, melyik van messzebb a bejárattól), és hántolatlan rizzsel kell körberakni. A rizsszemek egy körvonalat alkossanak, és 1.13 cm-re legyenek az elefánttól (az 1.13 mitikus szám: a négy elem ősanyjának születést január 13-ra teszik, ebből jött az 1.hó 13, azaz az 1.13). A hatást lehet tovább fokozni, de ahhoz további szempontokat is figyelembe kell venni.
2010. nov. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9%

Orral a szemetes felé, fenékkel a lábad irányába, hogy egy határozott rúgással a kukába rúghasd mindörökre.

Gondolkozzál már egy kicsit, okosabb vagy te ennél:

Ateista szemmel: Hogy lehet egy darab faragott tárgynak hatalma már? A szeretett karácsonyfát is bűvölettel álljuk körűl, csodálván szépségét, melegséget öntve szívünkbe, hogy két hét múlva leszáradva, dühösködve hulló levelére "vágjuk ki az ablakon".

Hívő szemmel: Ne csinálj faragott képeket sem annak képére amik a földön, vagy az égben, vagy a vizekben vannak, mert az Úr a te Istened féltőn-szerető isten...

Ez csak egy gusztustalan bálvány, aminek hatalmat tulajdonítasz

2011. febr. 1. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
utolsó válaszóló ,azért mert számodra nem jelent semmit , attól más még hihet benne. ha neki fontos szerepet játszik az életében ,hogy hisz az ilyen dolgokban akkor nem kell leszólni.
2014. aug. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ateista elmész te oda ahová gondolom.
2016. okt. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!