Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Vannak pozitiv energiájú...

Vannak pozitiv energiájú helyek mint pl. a Pilis. De lehetnek olyan helyek, helységek is, amik kimondottan másabb vagy rossz hatással vannak az emberre? Lehetséges ilyen energia? Hogyan lehet ilyesminek utána járni?

Figyelt kérdés
Olyan háztömben lakom,ahol 16 lakásból,mindösszesen 1 normál 4 tagú család él,az összes többi lakó elvált,ötvegy vagy alapból egyedül álló.Amikor a ház épült,minden lakásben több gyermekes családok éltek,de ez 30-35 év alatt igy lealacsonyodott.
2014. júl. 3. 11:15
1 2
 1/12 anonim válasza:
46%
Készìtettél statisztikát a pilisi lakosokról is?
2014. júl. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jaj,már...Más,aki hasonlókban hisz és ilyen helyzetben találja magát,az nem gondolkodna el ilyen kérdéseken?A szomszédom egyébként már utána járt,feng-shui szerint,de csak annyit mondott amikor beszéltünk erről,hogy "meneküljek"!Ő már feladta a kapcsolati életét,igy nem költözik.
2014. júl. 3. 12:57
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
2014. júl. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!De jó,hogy ezek is pozitivak!:)
2014. júl. 3. 15:59
 5/12 anonim válasza:
53%

mindenki nevében, aki nem a szerinted egyedül normális 4 tagú családban nőtt fel: szégyelld magad. Mi az, hogy csak a 4 tagú család normális? És hogy ha valahol nem olyanok laknak, akkor a hely LEALACSONYODOTT. Apám egyedül nevelt fel, miután anyám meghalt, testvérem nem született. Most akkor mi nem vagyunk normális emberek és mindenki költözzön el a közelünkből?


Különben meg nem tudom mit csodálkozol, ha 30-35 év alatt sokan megözvegyülnek...

2014. júl. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Amikor a ház épült még kommunizmus volt... ahol mindenkinek volt megélhetése , ciki volt elválni , és volt két gyerek... akkor ez volt az átlag, ilyenből volt végtelen , és ezeket részesítették olyan előnyben hogy házat kapjanak.

De értem én mire gondolsz, csak a leírásod nem függ össze a kérdéseddel.

Vannak vízerek, vannak babonák, vannak szobaberendezési trükkök, vannak atomerőművek, sugárzások és vannak trafók. Ezek mind hatnak az életedre.

2014. júl. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szellemekre gondoltál már?? Én a helyedben betelefonálnék az EZO-tv-be hogy írtsák ki a szellemeket aztán hívnék egy varázsbotos embert a vízerek miatt és uri gellert és hókuszpókot is hogy biztosra menjek.
2014. júl. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Húúú,nem gondoltam,hogy ilyen sokféle értelmű lesz a kérdés.Én minden embert normálisnak tartok.Az én anyukám is meghalt,mig itt éltünk és utána apukám minket is tisztességesen nevelt tovább a hugommal.Nem akartam itt a család létszámától függővé tenni a normális dolgot.Csak itt mindenki egyedül él,még olyan korúak is akiknek nem alakult házasság és család sem,érdekesnek találtam,miért alakul igy az élet,és az energiák jutottak először eszembe.
2014. júl. 17. 14:10
 9/12 Turok0005 válasza:
51%

A legpozitívabb hely ahol életemben jártam az ágyam a barátnőmmel.

A legnegatívabb meg az anyós háza bleeeee.

2014. júl. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szigorúan a kérdésedre:

Igen lehetnek, sőt vannak is rossz hatású helyek!

Ilyen pl. a pécsi uránbánya bármelyik tárója, vagy a bátaapáti atomtemető!

2014. aug. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!