Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Mit neveznek a fengsujosok...

Mit neveznek a fengsujosok "jó" és "rossz" energiának?

Figyelt kérdés
Gondolom, nem a mozgási vagy hőenergiát, és semmilyen fizikai energiát. De akkor mit?

2014. máj. 25. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

múltkor elkezdte valami idétlen ezt az újfajta írásmódot és most már más is átveszi!

nincs ilyen hogy jó vagy rossz energia!

2014. máj. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Shai-Hulud ***** válasza:
54%

Legalább LY-nal írd: fengsúlyos... Így legalább utal a feng-shui-hívők elmeállapotára is.

:-DD

2014. máj. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"múltkor elkezdte valami idétlen ezt az újfajta írásmódot és most már más is átveszi! "


- az idétlen b.aromállatok angolos írásmóddal akarnak írni egy kínai szót. na ez az idétlen.


"nincs ilyen hogy jó vagy rossz energia!"

-azt én tudom, hogy nincs jó vagy rossz energia, de én azt kérdeztem, hogy mit neveznek a fengsujosok jó és rossz energiának. máskor figyelmesebben olvasd el a kérdést és ne legyél idétlen.


Nagyokos b@zmeg, szerinted a Wikipédiások is idétlenek? :

[link]

2014. máj. 25. 12:25
 4/8 A kérdező kommentje:

#1 :

Tudtad, hogy kínai, japán, orosz, arab neveket magyar szövegben magyaros írásmóddal írunk és nem angolosan?


Putyint is Putyinnak írjuk és nem Putin-nak, ahogy az angolok, amerikaiak. Ez csak egy példa. Ne legyetek már idétlenek!


A FŐ KÉRDÉS:

mi a JÓ ENERGIA?

mi a ROSSZ ENERGIA?

(mit neveznek annak? mondják meg, ha már kitalálták!)

2014. máj. 25. 12:32
 5/8 anonim ***** válasza:

gonzo gomez fiam!

attól még hogy anonymként írod ki a kérdést, nem kéne trollkodni, te is azon többséghez tartozol, aki a második gyerekkorát itt éli, későn érő fiatalként, vagy csak most pejhedzik a szakállad!

2014. máj. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jó energia: Jedi.

Rossz energia: Sith.

2014. máj. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezós témától ne várj egzakt magyarázatot vagy definíciót.


Ha eltekintünk attól, hogy értelmetlen, akkor annyi az egész, hogy a jó energia az neked jó, a rossz energia az meg pfujj, neked rossz. Nem kell túl szofisztikált dolgokat a feng-shuihoz hasonló butaságok mögé gondolni. Csak semmitmondó varázsszavakatt lobogtatnak.

2014. máj. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#5-áruld már el hogy mivel trolkodott légy szíves :D
2014. jún. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!