Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Mi a véleményetek a "feng...

Mi a véleményetek a "feng shui"-ról?

Figyelt kérdés
Próbálta már valaki ennek alapján berendezni a lakását, és ha igen hogy vált be neki ?
2010. márc. 6. 20:47
 1/9 anonim válasza:
69%

ugyanaz a véleményem róla, mint a pálcás emberekről, auralátókról, tv-n keresztül gyógyítókról és a homeopátiáról.


újkori átverés mind. Hogyan akasszunk le pénzeket ráérő emberekről.

2010. márc. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség
2010. márc. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi ... akkor nem pazarlom az időm ... költeni amúgy se költöttem volna ... meg nem is igazán tetszik ez a keleti stílus(vagy milyen) :)
2010. márc. 6. 21:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Annak hoz pénzt aki ilyen "lakberendező"akarom írni "tanácsadó",hatékonysága vetekszik a ráolvasással.
2010. márc. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20:58! Ugyanezt akartam írni... :D
2010. márc. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
barátnőmnek feng shui alapján vana lakása rendezve! nem kell hozzá többet fizetni egyáltalán, csak a színeket kell jól kombinálni (amit ugye alapból is megteszel), illetve a bútorok és egyebek elhelyezése a szobában ami fontos! (ez sem kerül semmibe, ha megnézzük), amit a feng shui nagyon szeret: élő növény, amit utál: száraz virág. ja és amit tilt: hogy rendetlenség legyen! barátnőmnél nagyon jól érzem magam mindig, és egy fillérrel sem költött többet, mint mások bútorra. (amugy én sem hszek ebben a keleti vuduban, de nála azt hiszem tényleg van valamilyen pozitív energia:)
2010. máj. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a véleményt :)
2010. máj. 17. 13:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Bölcs emberek hitte ami szerintem segít 1 kicsit minden dologban.
2010. jún. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát én nem nagyon hiszek ezekbe de halottam hogy kel berendezni hogy az ágyat nem az ablak mellé meg ilyenek. Én inkább jógázni szoktam az nagyon megnyugtat!
2010. jún. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!