Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Milyen területet szimbolizál...

Nadine68 kérdése:

Milyen területet szimbolizál a nappali konyha fürdőszoba wc gyerekszoba félszoba folyosó előszoba a feng shui szerint? Többi kérdés lennt.

Figyelt kérdés

Ha valahol tönkre megy valami(pl ajtó) akkor ott nem müködik valamelyik energia jól a szobában?


Mit jelent ha valahol felbukkan a pók? bárhol nem feltétlenül lakásban mondjuk kinnt az utcán vagy munkahelyen? az se mindegy feléd vagy tőled el megy? vagy szimplán előtted sétál? balról jobbra vagy jobbról balra? van ennek valami jelentőssége?


A liftnek is van jelentössége a feng shui szerint vagy csak a lakásra vonatkozik? az is szimbolizál valamit? ha pl nem müködik beragad.



Tudom hogy a lakás különböző részei egy egy életterületet szimbolizálnak.. viszont ezt nem találtam meg a neten csak azt hogy hogyan rendezd be milyen irányba.


Hallottam arról is ha valahol felbukkan a pók mint Plútó szimbóluma azon a területen kell változtatnod vagy lesz valamilyen változás..


Ma sétáltam az utcán és egy nagy pók ment át előttem.. Elöször azt hittem valami más mert olyan nagy volt és szőrös. Meg is álltam megnézni mi az.. szerintem egy kisebb méretű madárpók lehetett..Életemben nem láttam ekkorát még csak a közelemben sem főleg nem szabadon az utcán..Ezért vagyok kiváncsi h jelent e ez valamit vagy csak a véletlen műve.


A másik hogy beragadtam a liftbe. Miután megnyomtam a gombot nem akart indulni csak becsukodtak az ajtók, utána rácsaptam egy kicsit utána kinyílt. Aztán megnyomtam a gombot akkor már működött.



2015. okt. 6. 23:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szóval, kicsit másként kell ezt nézni, már ha hiszel benne, nem ártana egy kicsit jobban utána-olvasni...

...a feng-sui-bágua egyes területeihez tartoznak az egyes jelentések (egészség, tudás, szeretet...)

...ha a báguát ráhelyezed a lakásod méretarányos rajzára, akkor fogod látni, hogy a lakásod egyes helyiségei (szoba, konyha stb.) a bágua melyik területére esik.


Azt, hogy a te lakásodban milyen beosztások vannak az egyes helyiségekre, és akkor az a bágua melyik területén van, azt nincs ember, aki innét megmondaná neked!!!

2015. okt. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa lakásod lehet, igy egyben, vessző nélkül:

"...nappali konyha fürdőszoba wc gyerekszoba félszoba folyosó előszoba..."

Ezzel még a feng shui sem tud mit kezdeni...!

2015. okt. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!