Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Érdemes új ágyat venni?

Érdemes új ágyat venni?

Figyelt kérdés
Szeretnénk lecserélni az ágyat nagyobbra, és szóba került, hogy használt ágykeretet veszünk. A matrac új lenne. Érdemes inkább új ágykeretet is venni? Ha használtat veszünk lehetnek benne negatív rezgések, vagy akármi ilyesmi?

2015. okt. 11. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Inkább a matrac állapota lényeges.Az szerintem gusztustalan is, ha használt...

A keretet le tudjátok tisztítani.Akkor már szerintem a rezgések nagy részétől is megtisztul :)

2015. okt. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem kell újat venni.
2015. okt. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 veterán vas ***** válasza:
36%
Jaj, hát akkor előbb vegyél egy rezgés-mérőt. Potom 200ezer körül, már lehet is vásárolni egy ilyen készüléket. Ha negatív az eredmény, akkor a mérőt is el kell dobni, mert tele lesz negatív amplitúdóval, ami károsan befolyásolja, az agyi hullámokat. Nekem most éppen van egy ilyen eladó készülékem, de sajnos csak minden Húsvét hétfőn szabad használni. Úgy hogy ha nagyon kell, akkor 2016 március közepén keress meg ez ügyben. Addig aludj a földön, az legalább olcsó és nem káros. :)
2015. okt. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
8%
Kettő 25 kg-os kutya havi 11 000 Ft 7 éve
2015. okt. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!